Рідні міста украінських зірок: де народилися Огнєвіч, Винник, Кароль та інші знаменитості, які тепер сусіди

Справжнім епіцентром усіх подій українського шоу-бізнесу є столиця – Київ. Саме там і живуть наші знаменитості, вони буквально сусіди одне для одного, адже всі мешкають у елітних забудовах. Та вочевидь, так було не завжди. Зірки жили в різних містах та, мабуть, навіть не підозрювали, куди занесе доля.

Злата Огнєвіч

Знаменита українська співачка Злата Огнєвіч народилася в російському місті мурманськ. Оскільки її тато був військовим медиком, сім’я часто переїжджала. Так, родина жила ще в ленінграді та мінську. Та коли Златі було п’ять, вони всі переїхали до українського міста Судак, що у Криму. А у 18 дівчина поїхала підкорювати столицю, де лишилася по нині.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Олег Винник

Популярний український співак Олег Винник – родом із Черкащини. Олег народився в селі Вербівка Кам’янського району. Згодом родина Винника дещо помандрувала Черкаською областю, переїхала до Червоного Кута тієї ж області.

Олег Винник
Олег Винник

Потім Винник поїхав до Канева навчатися. Далі жив та працював у Черкасах, звідки вирушив до Німеччини. Пропрацювавши за кордоном, повернувся до України, у Київ.

Тіна Кароль

Відома українська співачка Тіна Кароль народилася в російському селі Оротукан. Там вона прожила п’ять років, а в 1991-му разом із батьками переїхала на мамину маленьку Батьківщину та місто студентства її тата – у Івано-Франківськ.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Там Тіна Кароль здобувала середню освіту, вчилася в школі, потім – переїхала до Києва, аби здобути музичний фах у одному зі столичних вишів.

Світлана Тарабарова

Популярна українська співачка Світлана Тарабарова – родом із сонячного, славетного нині міста-героя Херсона.

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова

Там дівчинка жила до закінчення школи, а потім одразу переїхала до столиці.

Популярне зараз

Схожі новини