Ультрамодна зачіска 2023: стилісти Каменських, Кароль і Денисенко показали, як модно укладати волосся

Зачіска – це один із найголовніших елементів успішного, красивого та модного образу. Наші знаменитості слідкують за трендами, як ніхто інший. Навіть іноді за них це роблять їхні стилісти, аби наші знаменитості виглядали на всі сто: по-сучасному, по-модному, не відставали від жодних трендів, чого би вони не стосувалися – одягу, макіяжу, зачіски чи аксесуарів. Найкрутішою цього сезону буде легка накрутка.

Настя Каменських

Популярна українська співачка Настя Каменських не вперше показалася із модними кудрями, які стали її істинною фішкою. Жінка має натуральні кучері, які вона робить кучерявим методом. Чорний колір волосся дуже гармонійно підкреслює кожну закручену волосинку виконавиці.

Настя Каменських
Настя Каменських

Тіна Кароль

Популярна українська виконавиця Тіна Кароль має унікальний варіант накрученого волосся. Жінка красиво вкладає його – так, що її локони акуратно спадають по шиї та плечах. Не повністю, навпаки – ледь-ледь підкручене волосся гармонійно вписується в образ нашої поп-діви.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Наталка Денисенко

Популярна українська актриса Наталка Денисенко теж має цікавий варіант накрученого волосся. Вона робить зачіску таким чином: не до самого верху крутить, а лише нижні частини, що робить волосся цікавішим – мовляв нагорі воно рівне, а від середини й далі – кучерявеньке, що надає образу романтичності та замріяності.

Наталка Денисенко
Наталка Денисенко

Кучері можуть бути різними, варто пам’ятати, що найголовніший тренд не просто цієї весни, а і взагалі 2023-го року – це натуральність та звільнення від масок, фільтрів та надмірної штучності й експериментів зі своєю зовнішністю.

Схожі новини