Влад Яма через рік життя в США показав, як син Леон тягнеться до України: батьки хотіли в Маямі, а дитина?

Знаменитий український хореограф Влад Яма розчулив мережу фотографією, на який показав, як його син Леон воліє побачите рідне місто свого батька.

Влад Яма не з чуток знаю, що таке бути зразковим батьком. Після появи єдиного сина Леона хореограф присвячує у весь свій вільний час спадкоємцю. Хлопчик привчається до активного образу життя, багато подорожує разом з батьками, танцює, не відмовляє собі у найрізноманітніших дитячих розвагах і наостанок має досвід життя за кордоном.

Влад Яма вразив зізнанням з США
Влад Яма вразив правдою про сина

Влад Яма вразив правдою про сина

До початку повномасштабної війни в Україні Влад неодноразово говорив, що мріє переїхати у Флориду. Однак своє життя він побудував в Україні, а тому в Сполучених Штатах бував лише раз на рік, взимку.

24 лютого танцюрист таємно евакуював свою родину і повернувся в омріяне місто. Про свою втечу хореограф розповідати не поспішав. Але через декілька місяців стало зрозуміло, що необхідно розповісти фанатом хоча б якусь інформацію.

Однак, Влад одразу підкреслив, що бере активну участь у благодійних заходах і постійно збирає кошти для України. Мовляв, таким чином він може бути корисним, а от на передовій себе не бачить. Тим часом у Запоріжжі залишилися його батьки, а також рідний брат-юрист, яким він неймовірно пишається. Де зараз знаходиться сім’я Влада достеменно невідомо, адже в Запоріжжі досить небезпечно.

Влад Яма вразив правдою про сина

Про рідне місто батька не забув і Леон, хоча йому всього 7 років. Нещодавно Влад показав, як хлопчик стоїть на березі озера, показує пальцем на протилежний берег і ділиться з батьком думкою, що там стоїть Запоріжжя. Варто відзначити, що за Батьківщиною сумує не тільки дитина, адже Влад постійно говорить про те, що хоче побачити Київ.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.