З квітами не від Заливако, зачіскою та макіяжем: переможниця Холостяк-11 Анна Богдан захопила весняним образом

Анна Богдан – переможниця проєкту "Холостяк-11". У своїх соціальних мережах любить ділитися новими образами, зачісками та змінами в житті. Який трендовий лук продемонструвала цього разу?

Так, у своєму блозі в Instagram, де міститься 223 тисячі підписників, часто показує, який одяг носить у повсякденному житті. Дівчина постала з квітами, красивими макіяжем та зачіскою на новій фотосесії. Анна Богдан від природи має яскраву зовнішність й у минулому мала досвід у модельній сфері.

Нова фотосесія Анни Богдан

Тепер не дивно, чому нові фотографії Богдан викликають захоплення та захват, адже дівчина професіонал своєї справи, яка вміло розкриває свою жіночність, ніжність та грацію.

Сторіз Анни Богдан

Прихильники дуже хочуть знати, чи є у такої красуні новий залицяльник, адже з моменту виходу на телеекрани шоу “Холостяк-11” пройшло чимало часу. Михайло Заливако та Анна Богдан зустрічалися, жили разом та будували спільне майбутнє. Проте хепі-енду, на жаль, підписники не дочекалися.

Дівчина заявила, що вони з екс-коханим вирішили розійтися. Ініціатором такого рішення стала сама Аня. Причину ані Заливако, ані Богдан не розголошували. Для всіх це було несподіванкою, адже розум відмовлявся сприймати, що така любляча та міцна пара стануть чужими для одне одного людьми. Зараз особистим життям ділитися не готова.

Анна Богдан та Михайло Заливако

Нагадаємо, що Анна Богдан за професією та покликом серця працює в туристичній сфері, турагенткою. Та й сама щиро обожнює подорожі, любить дізнаватися щось нове та цікаве в різних куточках світу. Продовжує розвиватися, не сидить на місці й веде активний спосіб життя.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.