Лілія Ребрик вперше показала свою не менш відому сестру на сцені: “Люблю, коли ти танцюєш”

Лілія не єдина зірка у своїй родині, але про це небагато хто знає, проте артистка має молодшу сестру, яка також не відстає від своєї зіркової сестри. Молодшу зірку родини в якій народилась Ребрик, звати Юліана, і вона зовсім не схожа на свою старшу сестру. Юліана брюнетка з чіткими рисами обличчя. молодша сестра Лілії професійно займається танцями та активно веде свій блог у соціальних мережах. А ще Юліана полюбляє подорожі.

Також, дивним є те, що дівчина не стала змінювати своє справжнє прізвище, яке дісталось їй від батьків, тож, вона є Юліана Тодорюк. Жінка виступає на великій сцені зі своєю хореографією, яка має шалений успіх серед поціновувачів її творчості. Але у зірковості дівчина, звісно, поступається старшій сестрі, яка є дійсно однією з найяскравіших артисток України.

Ліля часто демонструє фотокартки з улюбленою сестричкою, і судячи з усього вони мають гарні стосунки одна з одною та з рідними. Дівчата дуже цінують своїх батьків, адже вони часто приїздять у гості до них та влаштовують сімейні посиденьки. А це насправді дуже цінно,  адже обидві сестриці завантажені своїми справами.

Сестра Лілії Ребрик

Так, днями Ребрик показала у сторіс instagram, як відвідує виступ своєї сестри, та підкреслила, що вона дуже полюбляє, коли її сестра знаходиться на сцені й танцює. Тому, старша сестра намагається не пропускати виступи сестри по можливості. І насправді такі стосунки між сестрами дуже дивують багатьох людей, тому що всі знають, як найчастіше складаються стосунки між сестрами та братами.

Популярне зараз

Схожі новини