Катя Репяхова показала машину Віктора Павліка за шалені гроші: поки свою не отримала, буде особистий таксист

Родина талановитого співака Віктора Павліка стала найбільш обговорювана у світі шоу-бізнесу. Ще б пак! Адже чоловік має великий життєвий досвід та трьох невдалих шлюбів з іншими жінками. Катерина Репяхова стала четвертою та має надію останньою.

Дівчина дуже щира, добре, справжня. Таких дуже мало у сучасному світі, тому вона полюбилася своїм блогом у соціальній мережі Instagram. Катерина Репяхова не боїться демонструвати справжніх емоцій, де є місце і смутку, і щастю.

Так, зовсім нещодавно розповіла про покупку в їхній сім’ї, яка є важливою для Віктора Павліка. Чоловік вирішив придбати нове авто. Він невпинно та багато працював, тому повністю заслуговує, аби їздити на такі красуні.

“Щаслива за свого чоловіка. Він заслужив. Пів свого життя він проводив в машині й на гастролях. Був період, коли ми удвох були без машини. Це було ще складніше. Наші тойоти гібріди забрали за 2 дні. Ми були в шоці, як так швидко”, – зазначила Репяхова.

Катерина Репяхова розповіла про покупку нової машини Віктора Павліка

Катерина зраділа. Сама з нетерпінням чекає на свою автівку, яку домовлялися з Віктором купити наприкінці березня. Підписники приготувалися, щоб побачити, яку “подругу” на колесах обере дівчина.

Нагадаємо, що Віктор Павлік та Катерина Репяхова щасливе подружжя з 2020 року. Не раз доводять, що не важливо, який у вас вік, статус та оточення. Два люблячих серця завжди будуть щасливими.

Дружина Віктора Павліка знову заговорила про розлучення
Віктор Павлік з дружиною Катериною та сином

У 2021 році стали щасливими батьками синочка, якого звуть Михайлом. На честь хлопчика дружина Павліка назвала свій магазин дитячого одягу “Mimish”. Звичайно, що саме маленький Михась став обличчям бренду. Окрім цього, активно займається благодійністю, допомагає тваринкам та Україні під час війни.

Схожі новини