“Хто тут мене зустрічає”: переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан показала мешканця квартири – кращий Заливако

Великою активністю та жагою до життя турагентка змогла підкорити серце “Холостяка-11” Михайла Заливако. Дівчина не приховувала, що любить екстрим, емоції та пригоди. З цією дівчиною точно сумувати не доведеться.

Приємно усвідомлювати, що після екранної історії, кохання може продовжуватися і в реальному житті. Зіркова пара мріяла про щасливе майбутнє, дітей, як будуть проводити  дозвілля в статусі родини. Але сталося те, чого вже не виправити.

Михайло Заливако та Анна Богдан
Михайло Заливако та Анна Богдан

У своєму Instagram Анна Богдан змогла не просто приголомшити прихильників, а й дати привід для різних чуток. Дівчина заявила, що вирішила розірвати стосунки з Михайлом, які здавалися такими щирими та справжніми. Причину не повідомила, а тому підписники самі почали гратися в слідопитів, щоб дізнатися правду. Але так чи інакше, обоє розпочали нове життя без одне одного.

Анна Богдан показала, з ким живе у квартирі

Так, колишня Заливако веде активно соціальні мережі, де розповідає про деталі зі свого життя, кар’єру, показує світлини з різних фотосесій, модні та трендові образи тощо.

Нещодавно змогла приємно здивувати своїх прихильників милим відео в Instagram, де показала пухнастого, біленького та впевнені, що дуже відданого котика. Хіба не приємно повертатися додому, де тебе очікують та люблять?

Анна Богдан показала мешканця квартири

Анна Богдан обожнює тварин і дуже піклується про свого жителя. Маємо надію, що окрім такого мешканця, незабаром зможе мати сімейне тепло і справжнє кохання у своїй квартирі.

Популярне зараз

Схожі новини