“Хто тут мене зустрічає”: переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан показала мешканця квартири – кращий Заливако

Переможниця "Холостяка-11" Анна Богдан показала, з ким живе насправді у своїй квартирі. Можна подумати, що це новий обранець дівчини, але ні. Все найцікавіше у нашій статті.

Великою активністю та жагою до життя турагентка змогла підкорити серце “Холостяка-11” Михайла Заливако. Дівчина не приховувала, що любить екстрим, емоції та пригоди. З цією дівчиною точно сумувати не доведеться.

Приємно усвідомлювати, що після екранної історії, кохання може продовжуватися і в реальному житті. Зіркова пара мріяла про щасливе майбутнє, дітей, як будуть проводити  дозвілля в статусі родини. Але сталося те, чого вже не виправити.

Михайло Заливако та Анна Богдан
Михайло Заливако та Анна Богдан

У своєму Instagram Анна Богдан змогла не просто приголомшити прихильників, а й дати привід для різних чуток. Дівчина заявила, що вирішила розірвати стосунки з Михайлом, які здавалися такими щирими та справжніми. Причину не повідомила, а тому підписники самі почали гратися в слідопитів, щоб дізнатися правду. Але так чи інакше, обоє розпочали нове життя без одне одного.

Анна Богдан показала, з ким живе у квартирі

Так, колишня Заливако веде активно соціальні мережі, де розповідає про деталі зі свого життя, кар’єру, показує світлини з різних фотосесій, модні та трендові образи тощо.

Нещодавно змогла приємно здивувати своїх прихильників милим відео в Instagram, де показала пухнастого, біленького та впевнені, що дуже відданого котика. Хіба не приємно повертатися додому, де тебе очікують та люблять?

Анна Богдан показала мешканця квартири

Анна Богдан обожнює тварин і дуже піклується про свого жителя. Маємо надію, що окрім такого мешканця, незабаром зможе мати сімейне тепло і справжнє кохання у своїй квартирі.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.