Маша Єфросиніна вперше показала, яким дорослим став її син від Тимура Хромаєва: захисник росте

Відома та дуже популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна завжди є дуже відвертою зі своєю аудиторією, тому не приховує подробиць власного життя. Особливо того, що стосується її родини.

Маша ніколи не виставляла на загал своє життя з чоловіком Тимуром Хромаєвим та не надто часто говорить про своїх дітей. Але у програмі, яку вона знімає разом з Олею Поляковою “Дорослі дівчата” вона дуже відкрито говорить про свої стосунки з Тимуром та з дітьми. Раніше, Маша розповідала лише про свою дорослу дочку Нону, а ось про сина Машка мало було розмов.

Але в останній рік Маша заговорила й про Олександра, який зараз живе у Польщі заради своєї безпеки та здорової психіки. Маша відправила туди дітей разом з родичами, бо саме там немає жодних вибухів та загрози для життя. Єдине, що важко для юного Саші – це розлука з батьками, адже Тимур обороняє кордони України, а Марія живе на дві країни, бо не може залишити свою діяльність та й дітей потрібно утримувати.

В інтерв’ю на каналі “Розмова” Марія розповіла, як важко їй дається таке життя, вона хоче отримувати від свого чоловіка більше уваги та підтримки, але він поки не може це дати, і тому їй доводиться все тягнути на собі, побут, виховання, роботу, благодійні проєкти. Морально це важко, особливо прийняти те, що її чоловік змінюється, і коли закінчиться війна, він прийде іншою людиною.

Та останнім часом Маша не так часто буває у Польщі, але коли приїжджає, то весь вільний час, жінка намагається проводити з Сашком, тому що він дуже сумує за мамою, і йому необхідно відчувати турботу.

Сторіс Маші

Так, на останніх своїх сторіс Єфросиніна показала, як сильно за останній рік підріс її син. який дуже схожий на неї. На фото щаслива Маша та Сашко гуляли по парку біля квітів, які почали своє нове цією весною.

Схожі статті