Матір-одиначка Ірина Білик повернулася до колишнього чоловіка та відкрито зізналася в почуттях до нього

За плечима у знаменитої української співачки Ірини Білик далеко не один шлюб. Однак, артистка не приховує: обожнює знаходитися у стані закоханості, будувати стосунки з новими чоловіками та проходити цей досвід знову і знову. Ба більше, він надихає Ірину на створення нової музики, яку на сцені виконує не тільки вона, але й найвідоміші артисти.

Ірина Білик повернулася до колишнього чоловіка

Ірина Білик повернулася до колишнього чоловіка

Примітно, що виконавиця не відмовляла собі у романах з молодими людьми середнього достатку. Однак, усі дороги знову сходяться до її колишнього чоловіка Дмитра Коляденка, з яким артистка розлучилася близько 20 років тому. Життя з ним подарувало шанувальникам співачки масу хітів, які досі залишаються популярними.

Після пережитої пристрасті залишилася пустота, і Коляденко та Білик не могли з нею боротися. Обидва відкрито ворогували, але ненависть швидко переросла у ніжність, ніжність з часом знову почала трансформуватися у дещо, що дуже нагадує користувачам мережі відроджене кохання.

Так, останнім часом Ірина Білик постійно інтригує підписників кадрами, на яких постає з шоуменом. Після розлучення співачка помітно багато часу проводить разом з ним свої вихідні та канікули. А в останній публікації, яка з’явилася на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram взагалі видала характер їхніх взаємин. У шанувальників артистки вже не залишається сумнівів у тому, що вона знову повернулася до колишнього чоловіка, хоча офіційного підтвердження даним чуткам досі немає.

Нагадуємо, що позаминулого року Ірина Білик повідомила про своє розлучення з Асланом Ахмадовим. Пара прожила в шлюбі недовго, після чого послідувала розлука через пандемію та карантин. Ірина Білик чекала на коханого чоловіка, але згодом зрозуміла, що він не повертається додому з російської федерації не через коронавірус. Не дивлячись на тріщину в сімейному житті, Атлан та його екс-дружина продовжують спілкуватися заради спільного сина. Ба більше, екс-благовірний артистки також підтримав Україну і на деякий час був змушений покинути країну проживання через страх за своє життя та майбутнє.

Популярне зараз

Схожі новини