Яскраво одягнувся і пішов гуляти з найдорожчою жінкою у житті: Хіменес-Браво показав, з ким проводить час

Ектор Хіменес-Браво став дуже відомим, та навіть легендарним кухарем в Україні, адже він присвятив все своє життя кулінарії, і точно знає, що свою роботу варто кохати, інакше,життя повним не буде.

Браво родом з Колумбії, там він народився, виріс та отримав свою першу освіту. А згодом хлопцю захотілося розвиватися та побачити світ. Тож молодий кухар, який тільки мріяв про визнання, вирішив навчатися та мати досвід всесвітнього визнання. Ектор багато років набирався досвіду й навчався в різних країнах світу. Але своє місце він знайшов в Україні.

Ектор Хіменес-Браво

Вже 15 років Хіменес-Браво живе в столиці найсміливішої країни світу. І він вважає, що саме в Україні живуть найщиріші та найдобріші люди. Через таку атмосферу Ектор вирішив залишитися у Києві та жити тут і розвиватися. І тепер, ми бачимо незамінного професіонала та суддю найпопулярнішого кулінарного шоу “МастерШеф”.

Понад 10-ти  Хіменес-Браво оцінює кухарів різних категорій, аматорів, професіоналів, зводить у кулінарні поєдинки лідерів з різних сезонів, та, навіть дітей. Його досвід вважається унікальним, тому, в Києві чоловік став справжньою зіркою.

І хоча Ектору неймовірно подобається жити в Україні зі своїми друзями та роботою, він все ж таки часто сумує за Батьківщиною. Там живе його мама, племінниця та інші родичі, а ще улюблені собаки. Тому, звісно, чоловікові не вистачає живого спілкування з найближчими людьми, які поруч навіть коли знаходяться за тисячі кілометрів від нього.

Так, нещодавно, Ектор вирішив поїхати у довгоочікувану відпустку на свою Батьківщину, де є мама та інші родичі. І тепер Хіменес-Браво щодня показує, як проводить час з рідними. Але й без приготування страв він не може обійтись.

У Колумбії зараз наче літо, тому, чоловік показав яскраве вбрання та прогулянку з найдорожчою людиною у своєму житті – з мамою. Його стосунки з матусею насправді дуже теплі, жінка не соромиться камери й підтримує сина навіть у зйомці відео для Тік-Току та інших соціальних мереж.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.