“Я завжди за тебе”. 29-річний онук Софії Ротару Анатолій, який залишив Україну, показав свою дівчину-модель

Єдиний онук легендарної української виконавиці Софії Ротару Анатолій вперше за довгий час показав свою обраницю. Як виглядає майбутня невістка сімейства?

Остання гучна новина, яка була пов’язана з дорослим онуком Софії Михайлівни Анатолієм вийшла рівно рік тому. Молода людина намагався втекти разом зі своїм батьком Русланом Анатолійовичем з території України за кордон. Сталося це в перші дні повномасштабної війни.

Сімейне фото Руслана Євдокименко з дружиною, дітьми та тещею
Онук Софії Ротару Анатолій показав свою дівчину-модель

Чоловікам не вдалося досягнути своєї мети і вони були заарештовані. Затримання продовжувалося близько доби, після чого обидвох відпустили. Яке покарання Руслан та Анатолій Євдокименко отримали залишилося таємницею як для журналістів, так і для звичайних шанувальників.

Онук Софії Ротару Анатолій показав свою дівчину-модель

Приблизно через півроку Анатолій все ж таки вийшов на зв’язок та повідомив, що він знаходиться в Європі. Як саме йому вдалося виїхати знову залишилося в секреті. Втім, на починаючого музиканта там чекала дівчина.

Раніше красуня з’являлася на сімейних знімках Ротару, але у фанатів співачки не було можливості розгледіти майбутню невістку родини. Нещодавно Анатолій оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з обраницею Єлизаветою.

Онук Софії Ротару Анатолій показав свою дівчину-модель

Спільні знімки з’явилися в мережі у зв’язку з тим, що чоловік святкує свій день народження. Не дивлячись на траур, в якому зараз знаходиться сім’я, Анатолія Русланавича не залишили без уваги.

Нагадуємо, що 17 березня стало відомо про смерть свахи Софія Михайлівна Ротару Людмили. Обставини події досі не повідомляються пресі, однак відомо, що жінку вже поховали. Чи були онуки на похоронах бабусі достеменно невідомо. Наприклад, Соня Євдокименко на момент її смерті знаходилася в Європі, хоча проживає в Сполучених Штатах Америки. Цілком імовірно, що жінка могла бути евакуйована.

Тим часом Софія Михайлівна та її син Руслан Анатолійович за офіційними даними увесь цей час знаходилися на території своєї батьківщини. А для того, щоб нагадати своїм підписникам про своє місцеположення зірки регулярно робили кадри з України та публікували їх на своїх акаунтах соцмережах.

Популярне зараз

Схожі новини