Від природної краси ні сліду: ось як зараз виглядає найвродливіший турецький актор Бурак Озчивіт

Актор завдяки культовій ролі в серіалі став популярним у багатьох країнах світу. Майбутня зірка кіно народився 24 грудня 1984 році в Стамбулі. Його приваблива зовнішність допомогла працювати у модельній сфері та навіть отримати нагороду “Краща модель Туреччини”.

Відомо, що турецький красень одружений, має неймовірну дружину, з прекрасною вродою Фахріє Евджен. Узаконити свої люблячі стосунки, отримати статус подружжя вирішили у 2017 році. Виховують двох прекрасних синочків: старшого Карана та молодшого Керема.

Бурак Озчивіт та Фахріє Евджен
Бурак Озчивіт та Фахріє Евджен

Попри те, що зірка одружений, досі ходять чутки про його романи з різними жінками, проте варто зазначити, що власне серце належить лише одній. В інших красунь немає шансів завоювати прихильність актора.

Відомо, що продовжує свою творчу діяльність, заробляє шалені гонорари та домовляється про нову співпрацю з кінематографами. Постійні знімання в нових проєктах, завантажений графік, часті перельоти в інші країни заважають чоловікові бачитися із сім’єю частіше. Маленькі діти потребують свого зіркового батька.

Дружина навпаки більше сфокусована на підтримці домашнього вогнища, вихованням синів та взяла на себе всі хатні жіночі обов’язки.

Зараз Бурак виглядає вже не так молодо, як раніше, але постійно доглядає за собою, своєю зовнішністю та надалі входить до списку найвродливіших акторів Туреччини.

Свого часу Озчивіт задав тренд на пишні чорні вуса, що додавали йому ще більшої харизми та відчуття власної непідробності та неповторності.

Популярне зараз

Схожі новини