Поведінка не за етикетом: як змінилася донька зразкового ревізора Ольги Фреймут Злата – виховала не леді

У сучасному світі діти швидко ростуть, розвиваються, стають самостійними та живуть окремо від батьків. Взірець етикету Ольга Фреймут демонструє, що виховала незалежну від думки іншу особистість. Злата ніколи не боялася публічного осуду і робила все так, як вважала за потрібне.

Злата Мітчелл та Оля Фреймут
Злата Мітчелл та Оля феймут

Яскраві образи, довгі нігті, епатажність та сучасність видніються в кожному новому образі дівчинки. Це її власна реалізація та показ особливості у цьому житті. Неодноразово за свій зовнішній вигляд та нові світлини отримувала хейт та невдоволення у свою адресу від користувачів соціальної мережі Instagram. Мовляв, що Злата зовсім не схожа на правильну Ольгу і поводить себе неналежним чином. Проте та ніяк не відповідає на такі коментарі у себе під дописами.

Відомо, що Златі Мітчелл вже 17 років. Вона живе в США, а зіркова мама з молодшими дітьми перебуває у Великій Британії, де розповідає про війну в Україні та допомагає своїй країні навіть на відстані.

Ольга Фреймут розповіла, що навчаючись у Лондоні, познайомилася з майбутнім батьком її старшої доньки. Вона зустріла галантного, красивого, успішного чоловіка, з яким бачила своє подальше майбутнє. Події розвивалися настільки швидко, що пара почала жити разом, але далі все було зовсім по-іншому.

Побут показав, яким є чоловік насправді. Оля зрозуміла, що у виборі обранця помилилася. Хороші та галантні манери швидко зникли й від того імпозантного кавалера не залишилося і сліду. Фреймут, бувши вагітною, все ж прийняла рішення піти від Ніла та повернутися в Україну.

Ольга Фреймут з колишнім британцем Нілом та донькою Златою
Ольга Фреймут з колишнім британцем Нілом та донькою Златою

Зараз зізнається, що з колишнім змогли налагодити відносини заради спільної дорослої доньки, тому залишилися в дружніх, батьківських, нормальних взаємних.

Популярне зараз

Схожі новини