Невже повернувся? Влад Яма після довгого перебування у США засвітив сина в Україні на шоу “Сніданок з 1+1”

Відомий український хореограф і танцівник Владислав Яма останнім часом досить часто викладає фото з минулого життя. Чим на цей раз чоловік здивував мережу.

Влад поїхав жити за кордон вже трохи більше ніж рік тому, через те, що він та його дружина Лілія хотіли зберегти психіку своєї дитини в нормальному стані та якомога менше нашкодити його моральному стану. Тому, для спокійного життя вони разом обрали Америку. Там спокійно, немає війни, вибухів та розмов про постійні злочини росіян.

Родина Влада Ями

Так, перший час було дуже важко здогадатися, де знаходиться родина Влада, адже перші півроку він та його дружина не виходили на зв’язок. Хоча Лілія була дуже активною блогеркою у соціальних мережах, й вона відновила свою активність влітку 2022 року.

Коли стало відомо, що син Владислава Леон вже навчається у школі, то на нього зрушилася велика кількість критики з боку українських колег, які були не задоволені вчинком Ями. Адже чоловік вирішив залишитись зі своєю родиною та підтримувати їх, а не повернувся додому та не пішов на фронт.

Та останнім часом Влад почав дуже часто викладати фотографії з архіву. Можливо чоловік сумує за своїм життям в Україні, тому й згадує найяскравіші події зі свого життя.

Так, днями хореограф показав фотокартку сина у студії “Сніданку з 1+1”. І можна було б подумати, що це нове фото, проте хлопчик давно є публічною дитиною і раніше часто приймав участь у подібних шоу. Тож, це фото є далеко не новим.

Син Ями на 1+1

Та й до того ж зараз Леон вже досить сильно виріс з того часу і тепер виглядає як справжній дорослий хлопчик та нагадує свого батька. Оскільки родина Ями вже давно живе в еміграції та війна поки не закінчилась, Владислав з сином та донькою не збирається поки що додому.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.