Неземна краса дісталася не від Пугачової: Галкін показав, від кого його доньці Лізі передалася зовнішність

Після появи двійнят у Алли Пугачової та Максима Галкіна преса стала ще пильніше спостерігати за особистим життям подружжя. І варто відмітити, що на відміну від більшості знаменитостей гуморист ніколи не ховав малюків та час від часу ділився домашнім архівом з журналістами.

Ліза Галкіна
Максим Галкін показав, від кого його доньці Лізі передалася зовнішність

Завдяки ним публіка змогла впевнитися, що не дивлячись на штучне запліднення та досвід пологів з сурогатною матір’ю, діти розвиваються не просто так само, але й демонструють неймовірні інтелектуальні та зовнішні дані. Зокрема останнім часом користувачі мережі не можуть повірити у вроду маленької Єлизавети.

Максим Галкін показав, від кого його доньці Лізі передалася зовнішність

Декілька останніх кадрів, які опублікував Максим Галкін на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вражають його шанувальників, адже Ліза не схожа на Аллу Пугачову, свою рідну сестру Христину Орбакайте, і має настільки чарівну зовнішність, що може претендувати на успішну кар’єру в шоу-бізнесі або індустрії моди.

Максим Галкін показав, від кого його доньці Лізі передалася зовнішність

Але в той самий час деяких бентежив той факт, що Єлизавета не схожа на на батька, ні на матір. Однак, Максим Галкін швидко розставив усі крапки над “і”, оприлюднивши архівну фотографію своєї матері. Тоді стало зрозуміло, що Ліза успадкувала виключну вроду саме від неї.

Варто відмітити, що рідний брат красуні Гаррі у той самий час дуже схожий на батька. Поки сестричка може похизуватися білокурим волоссям, молочною шкірою та блакитними очима, хлопчик доволі темненький.

Нагадуємо, що минулого року Максим Галкін разом зі своєю дружиною та дітьми переїхав до Ізраїлю. Спочатку родина стверджувала, що це не еміграція і вони збираються повертатися додому. Але після пережитих скандалів, гуморист прийняв рішення, що буде використовувати свій маєток у Підмосков’ї у якості літньої резиденції. Подейкують, що зараз легенда радянської естради та комік проживають на віллі в Кесарії.

Популярне зараз

Схожі новини