Пішла до молодшого і віддала доньку: на кого американська дружина Володимира Кличка проміняла екс-коханого

Колись роман Володимира Кличка та Гейден Панеттієрі більшості здавався голлівудською казкою. Але у цієї казки був вельми сумний фінал. Усі деталі в статті.

Роман Володимира Кличка та Гейден Панеттієрі був одночасно і бурхливим і неймовірно глянцевим. Преса не просто слідкувала за розвитком їхніх стосунків, а намагалася підловити їх на вулицях, слідкувала за ними в ресторанах та на пляжі, а фотографії одразу ж потрапляли в таблоїди.

Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі
На кого американська дружина Володимира Кличка проміняла екс-коханого

Офіційною дружиною спортсмена голлівудська красуня не стала. Акторка увесь час перебувала у статусі нареченої, але навіть його згодом втратила. Пара розсталася і, варто відмітити, мала ряд серйозних проблем, які дали тріщину в стосунках.

На кого американська дружина Володимира Кличка проміняла екс-коханого

Зокрема, Гейден не перебувала у стані, щоб слідкувати за їхньою спільною дочкою Катю Євдокією Кличко. Не так давно акторка вперше заявила, що підписувала документи в неадекватному стані, а тому Володимир забрав дитину нібито неправомірно.

Вона досі жалкує про таке рішення та вважає, що могла б подолати свої проблеми заради дитини. Зараз мати бачиться з нею лише у свята та в рідкісні вихідні.

“Якби Кличко підійшов до мене і сказав, що через мій стан, буде краще, щоб дочка залишилася з батьком, я б його зрозуміла і погодилася б відвідувати її”, – сказала в одному з інтерв’ю актриса.

Разом з дочкою спортсмен поселився в Києві, а спадкоємицю віддав на виховання своїй матері. Після початку повномасштабної війни в Україні вона була евакуйована.

Тим часом Гейден встигла декілька разів оскандалитися. Наприклад, через бійку посеред вулиці Лос-Анджелесу. Провокатором став її бойфренд, який щось не поділив з іншим чоловіком. Гейден же намагалася зупинити чоловіків, але потрапила під роздачу.

Колишня Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном
Колишня Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном

Раніше в мережі з’являлася інформація про те, що у її нового бойфренда, з яким вона і раніше мала стосунки, є проблеми з контролем гніву. Втім, наскільки це правда достеменно невідомо.

Пара поки що не поспішає рухатися вперед та узаконювати свої стосунки. Тим паче, що нещодавно Гейден втратила рідного брата.

Схожі статті