Софія Ротару показала свою 49-річну невістку Світлану: одружила сина з жінкою, яка дуже нагадує її саму

Дехто вважає, що діти обирають собі супутників по життю, схожих на своїх батьків. Втім як показує практика, так доволі часто трапляється. Читайте далі про те, яку дружину обрав син Софії Ротару.

Батьки — це модель для наслідування для кожної людини. Змалечку діти спостерігають за їхнім життям, й переймають деякі риси та погляди. Відповідно виховання та атмосфера в сім’ї сильно впливає на майбутнє людини, а конкретно — на вибір її другої половинки та створення власної сім’ї.

Сім’я Софії Ротару

Про сім’ю популярної української співачки та виконавиці “Червоної рути” Софії Ротару відомо чимало у медіапросторі. Її історія кохання із чоловіком Анатолієм Євдокименко нагадує сюжет голлівудського фільму. Анатолій закохався в співачку, побачивши її фото на обкладинці журналу “Україна”. Він одразу зрозумів, що не зможе жити без дівчини, тому вирішив знайти її та одружитись. Втім, як виявилось, Софія Ротару доволі непідступна, тому майбутнього чоловіка тримала на дистанції майже два роки. Попри це, її серце розтануло, і вона також закохалась у чоловіка.

Через два роки після весілля, у подружжя народився син, якого назвали Руслан. Так, як він був єдиною дитиною в сім’ї, то вся увага й тепло діставалися маленькому хлопчику. На жаль, Анатолій Євдокименко помер від інсульту в 2002 році.

Після смерті чоловіка опорою жінки став син, невістка та онуки. Прикметно, що свекруха доволі приязно ставиться до дружини сина Світлани. Софія Ротару щороку вітає її з днем народження в соціальних мережах. Підписники Руслана під кожним фото із дружиною підмічають, що вони надзвичайно гарна пара.

Привітання невістки з днем народження

Тож і сьогодні, 29 березня не обійшлось без привітань від зіркової свекрухи. Так, на своїй сторінці в Instagram Софія Ротару опублікувала світлину Світлани із підписом: “Люба Світланка, з днем народження!” На цьому фото вона тримає на руках прекрасного білосніжного песика. Неозброєним оком видно, що вона надзвичайно схожа на маму чоловіка. Ледь не єдине, що їх відрізняє, так це — колір волосся.

Невістка Софії Ротару
Невістка Софії Ротару

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.