27-річна Аліна Гросу повідомила про поповнення в сімʼї та показала малюка зі Штатів: вже вміє стояти на ніжках

Знаменита українська співачка Аліна Гросу, з якою глядачі знайомі з її дитинства півроку тому повідомила про те, що виїжджає з України за кордон. Її рішення супроводжувалося сильною критикою з сторони аудиторії, і це не дивлячись на те, що 2022-й вона здебільшого провела разом зі своїми співвітчизниками, і всіляко допомагала їм.

Співачка одразу ж наголосила, що опинилася в Сполучених Штатах Америки не заради відпочинку чи перезавантаження: вона мала доволі чітку мету. Згодом Аліна Гросу поділилася, що вступила до спеціальної школи акторів і набирається майстерності.

Аліна Гросу повідомила про поповнення в сімʼї

Втім, навчання швидко перервалося через стан здоров’я Аліни. Гросу потрапила на операцію минулого літа і згодом зрозуміла, що має потребу в реабілітації, яка пройшла в Індії. Після лікування артистка повернулася до Штатів, де продовжила проходити підвищення кваліфікації. Зараз вона навіть знайшла для себе роботу, але поки що замовчує її суть.

Аліна Гросу повідомила про поповнення в сімʼї

Натомість зірка вирішила потішити своїх фанатів прекрасною новиною. Виявляється, в сім’ї не так давно сталося поповнення. Аліна оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому показала свого маленького племінника. Хлопчику приблизно 1,5–2 роки. Для кадру його вдягли у розкішний піджак в горошок, а також добре причесали.

Як відомо, Аліна Гросу дуже любить дітей і багато часу проводить як зі своїм рідним братиком, так і з численними маленькими родичами.

Нагадуємо, що до початку повномасштабної війни в Україні артистка активно обговорювала з журналістами створення її сім’ї з Романом Полянським. Пара планувала придбати власний будинок та була готова до більш серйозних стосунків, тобто одружитися та народити дітей. Потім після 24 лютого шанувальники підозрювали, що актор не залишиться зі своєю українською коханою і мали рацію. Росіянин покинув територію України і незабаром з’явився в Москві. Натомість Аліна Гросу проходила реабілітацію сама, а згодом прийняла рішення про поїздку.

Популярне зараз

Схожі новини