Як виглядали дружини Мурата Налчаджиоглу та Ігоря Ліхути до численної пластики: молоді та натуральні

Багато відомих зірок піддаються тенденції пластичних операцій, які звісно, роблять їхнє обличчя молодшим, підтягнутим та може кардинально змінити зовнішність зірок. Так, наприклад Ані Лорак і Таїсія Повалій піддалися цій моді.

Звісно, кожна жінка хоче бути кращою ніж є, адже всі ми прискіпливі до себе, своєї фігури, зовнішності та стилю. Абсолютно кожна дивлячись на себе у дзеркало, починає роздивлятися відображення й знаходить певні недоліки. Це стосується не лише жінок у віці, а ще й молодих дівчат.

Таїсія Повалій

Насправді останнім часом все більше ціниться натуральність, тому жінки все більше прибігають до доглядових процедур, які дозволяють виглядати гарно без пластик та прикрас. Але ще кілька років тому просто йшов неймовірний бум серед зірок на пластичні операції, адже вони могли швидко допомогти жінкам стати підтягнутими та красивішими. Проте не завжди пластика може зробити краще зовнішній вигляд.

Так, наприклад Таїсія Повалій зробила за своє життя чимало підтяжок та пластик. Якщо раніше співачка хоча б була на себе схожа, то зараз її просто неможливо пізнати, адже стільки пластик зробили з неї іншу людину. І багато хто взагалі не розуміє, чому артистка не робила прості уколи краси, а вирішила змінити повністю свою зовнішність.

Ані Лорак
Ані Лорак

Так само як і Таїсія Ані Лорак теж лягала під чарівні руки пластичних хірургів. Хоча Лорак ще доволі молода, але на її обличчі вже є кілька пластик. Зірка вирішила завчасно подбати про свою зовнішність. Тому, вона вже неодноразово робила підтяжки й пластики. Косметологи підозрюють, що Ані змінила собі форму носа та більш виразні вилиці, а також контурну пластику губ, аби вони були більш пишними.

Та нещодавно у мережі з’явилось архівне фото, де Лорак і Повалій разом зі своїми чоловіками Муратом Налчаджиоглу та Ігорем Ліхутою відвідують якийсь світський захід, і там, артистки виглядають геть інакше. Без пластичних операцій зірки виглядали більш живими.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.