Зірки “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко показали, як виглядають їхні діти: схожі на матусь

Чомусь у нашому суспільстві прийнято вважати, що жінки здатні або створювати родину, або успішну кар'єру, але це далеко не так. І цей міф сміливо зламали багато жінок у світі.

Коли жінка у юному віці обирає між кар’єрою і родиною, це означає, що вона чимось жертвує, а це вже сигнал про те, що повноцінно щасливою та реалізованою вона не буде. Оскільки жіноча енергія складається з багатьох чинників. Нам потрібно бути багатогранними та реалізовувати всі свої бажання. Це може бути творчість, робота, родина, хобі. Ми жінки залежимо від енергії, і нам важливо робити з всесвітом енергообмін, щоб розуміти та пізнавати себе.

Валентина та Неля

Так, наприклад ми дуже часто захоплюємося відомими жінками, які мають не лише роботу, а ще родину і купу захоплень, яким приділяють час. Серед них і дві зіркові ведучі “Сніданку з 1+1” Валентина Хамайко та Неля Шовкопляс.

Обидві жінки є неймовірно успішними й талановитими, їхні обличчя багато років є невід’ємною частиною каналу 1+1. Так, вони багато працюють, але це не завадило їм колись закохатися та побудувати власну формулу щастя. Тепер вони не тільки успішні телеведучі й дружини, а ще й мами.

Діти Валентини Хамайко

Валентина мама чотирьох дітей, вона виховує двох дівчат і двох хлопчиків, без яких вже не уявляю свого життя. Адже діти – це щастя, а коли ти ще й маєш успіх у роботі, це взагалі для жінки неймовірна мотивація ставати ще кращою. Тому Хамайко почувається комфортно та гармонійно у своєму житті, бо в неї є все і жіноча енергія у кожному аспекті пропрацьована.

Діти Нелі Шовкопляс

Так само й Неля Шовкопляс є мамою двох хлопчиків, успішна телеведуча і любляча дружина, яка змогла реалізуватися в усіх важливих аспектах для жінки. Так зіркові мами показали, як виглядають їхні діти, що ростуть копіями своїх матусь.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.