Брі з “Відчайдушних домогосподарок” 61 рік: час та ботокс перетворили місіс Ван де Камп на іншу людину (ФОТО)

Голівудський акторці Марсії Кросс багато років тому принесла славу роль легендарної Брі Ван Де Камп у серіалі "Відчайдушні домогосподарки". Як знаменитість виглядає зараз?

25 березня знаменита голлівудська акторка Марсія Кросс відсвяткувала свій 61-й день народження. Не дивлячись на те, що зірка так і не отримала також блискучої ролі, як у неї була в серіалі “Відчайдушні домогосподарки” користувачі мережі про неї не забувають та активно слідкують за її діяльністю. Щоправда, це вже далеко не та героїня, до якої фанати звикли.

Зокрема, Марсія з’являється і в рекламі, і фігурує у благодійних заходах, і активно веде особистий блог в соціальній мережі Instagram.

Марсія Кросс показала, як виглядає у 61

Зазвичай акторка не надто активно ділитися свіжими фотографіями на особистій сторінці, залишаючи свій побут поза екраном. Однак, наближаючись до цифри 61 Марсія вирішила потішити підписників новим контентом.

Марсія Кросс показала, як виглядає у 61

Так, на знімку можна помітити, що знаменитість робить усе можливе для того, щоб зберегти свою молодість, але вікові зміни помітні неозброєним оком. Зокрема, овал обличчя вже не той, а фігура далека від тих параметрів, якими колись зірка хизувалися перед камерами.

Марсія Кросс показала, як виглядає у 61

При цьому Марсія аніскільки не соромиться своєї ностальгії за часами, коли вона була суперзіркою, адже регулярно публікує архівні кадри, які були зроблені на зйомках.

Нагадуємо, що ще 15 років тому головною темою для обговорення американської преси були конфлікти Марсії Кросс та Тері Хетчер на знімальному майданчику.

Продюсер “Відчайдушних домогосподарок” Марк Черрі говорив, що Тері – найзлісніша жінка на світі. Актриса, яка зіграла простушку Сьюзан, примудрилася посваритися з усіма напарницями. Причиною стали гроші.

Тері дізналася, скільки отримують колеги, і розгнівалася, що отримує менше, ніж Марсія Крос. Потім під час фотосесії домогосподарок для журналу Хетчер поставили не в центр композиції, що привело актрису в жах – і вона мовчки покинула студію. Відносини Хетчер і Крос досі обговорюються журналістами. І якщо виконавиці ролі Брі вдалося залишитися у дружніх стосунках з багатьма колегами, то Тері — ні.

Схожі статті