Євген Кошовий та Володимир Завадюк слідом за Бабкіним набили новенькі тату: яких майстрів обирають зірки?

Для кожної людини татуювання – це щось особливе та дуже особисте, щось таке у що варто вкладати сенси або відчуття. Тобто, тату – це не просто слова чи картинка – це дія, у минулому, у майбутньому, не важливо.

Раніше, чомусь вважалося, що публічним людям не можна мати помітні тату, адже вони виходять у світ та задають тренди. Але час йде і все в нашому житті змінюється. Тому, у теперішніх реаліях можна хоч на обличчі мати татуювання і бути серйозною людиною, яка робить кар’єру та корисні справи для народу, для культури, для близьких, для сфери своєї діяльності.

Серед українського шоу-бізнесу можна побачити багато артистів, які майже повністю вкриті картинками на тілі. Наприклад, Монатік, Надя Дорофєєва, Вова Дантес, MamaRika, Сергій Бабкін та багато інших. Але сьогодні ми говоримо лише про двох зірок, які обрали одного майстра для нових тату.

Почнемо з тієї людини, яка має багато татуювань на своєму тілі – креативний продюсер 1+1 Володимир Завадюк. По-перше, Володимир дуже творчий, його ідеї проєктів перетворюються у наймасштабніші та найпопулярніші шоу України. І, як відомо, творчі люди мають якось виділятися з натовпу. Й хоча Завадюк не любить публічності і дуже рідко погоджується на інтерв’ю. Тому про нього мало що відомо.

Та Завадюк активно веде свою сторінку у соціальній мережі instagram. Він не соромиться викладати частину свого життя, яка є за межами роботи. Володимир має багато тату, майже вся його спина забита татуюваннями, оскільки для нього це має великий сенс. В кожне тату він вкладає свій сенс. Всі картини на тілі чоловік робив у одного майстра. Але заради останнього патріотичного він звернувся до молодої майстрині Марії й продюсер залишився дуже задоволений.

Татуювання Кошового

Також до Марії за своїм, здається, першим тату у житті звернувся й зірка “Кварталу” Євген Кошовий. Він нещодавно поділився фотокарткою в instagram сторі, де розмито показав свій напис на руці. Що саме там написано, невідомо, але явно щось особливе.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.