Зробила пластику чи просто постаріла? Чому Даша Ставічна з “Холостяка-11” стала не впізнаваною (ФОТО)

Кожен сезон найромантичнішого шоу України "Холостяк" є особливим та не схожим на попередні, оскільки основою є учасниці та головні герої. І саме вони задають настрій сезону.

Одинадцятий сезон став одним з найулюбленіших, оскільки його головним героєм став чоловік-мрія – Михайло Заливако. Певно кожна дівчинка колись мріяла вийти заміж забізнесмена та ще й спортсмена, бо вони зазвичай досить привабливі, сильні, мають стійкий характер. Тому, всі ці якості звичайно приваблюють жінок. А ще вони часто бувають не вдома, тобто будуть насолоджуватися кожною вільною хвилиною з обраницею. Та й розлуки час від часу досить гарно впливає на стосунки, бо ви сумуєте одне за одним і потім є багато тем для розмов та більша зацікавленість.

Саме тому Міша з перших епізодів закохав у себе всіх учасниць. Заливако поводився дуже чемно з дівчатами, він був уважний, ввічливий, на побаченнях він не дозволяв собі зайвого, а навпаки хотів дізнатися кожну дівчину, як особистість, а не як об’єкт кохання. Але не з усіма дівчатами Михайло побудував романтичні стосунки. Були такі в кому він знайшов друга.

Але й романтичні стосунки Міші на проєкті були досить бурхливими. Його двома фаворитами опинилися дівчата, на ім’я Даша та Аня. Та одна з них була Дар’я Ставічна. Дівчина запам’яталася як експерт з фітнесу та досить вередлива учасниця. Річ в тому, що вона дуже сильно закохалася у Максима, й не могла вже ділити його з іншими дівчатами, тому в неї часто були на очах сльози з цього приводу. Але ж вона знала куди йшла, та які правила на цьому реаліті.

І все ж таки Ставічна не здобула перемогу у 11-му сезоні, але зробила успішний фітнес-блог. Всі ми пам’ятаємо Дашу, та якщо подивитися на неї зараз, дівчину можна не впізнати, тому що вона сильно змінилась зовнішньо.

Можливо Даша зробила легку пластику, а може просто виросла, бо з часів десятого холостяка минув не один рік. А Ставічна якраз перебуває у такому віці, коли дівчата ще сильно змінюються з кожним роком і відбувається це природно.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.