Змінився тільки в одному: як зараз виглядає кучерявий хлопець Жені Васнецової з “Татусевих дочок”

Женя Васнецова — одна з найулюбленіших героїнь популярного сіткому двотисячних “Татусеві дочки”. Героїні дуже пощастило, адже сценаристи прописали їй дві романтичні лінії, які були неймовірно захопливими, і можна сказати найцікавішими для глядачів.

Татусеві доньки
Як зараз виглядає кучерявий хлопець Жені Васнецової

Після розставання з інтелігентом Женею красуня познайомилася з розумним та гострим на язик Денисом Воронцовим. Любовна лінія будувалася за концепцією “від ненависті до кохання”, і одразу запала в душу аудиторії.

Зірка Татусевих дочок Сергій Мелконян показав, як змінився

Типаж героя також був дуже незвичайним. Роль виконав актор Сергій Мелконян, який має незвичайні риси обличчя, кучеряве волосся, цікавий тембр голосу, а також середній зріст. Однак цей проєкт став, мабуть, найуспішнішим у його кар’єрі.

Артист знявся ще в кількох телесеріалах, а потім зовсім зник з екранів. Свою увагу він вирішив зосередити на театральній сцені. Тепер Сергій бере участь у виставах і навіть викладає основи акторської майстерності. Його студенти швидко впізнають у своєму професорі Дениса Воронцова, оскільки за всі роки виконавець цієї ролі практично не змінився. Єдина риса, яка сьогодні говорить про зрілий вік Мелконяна – це його темна щетина.

Як зараз виглядає кучерявий хлопець Жені Васнецової

Нагадуємо, що після 24 лютого колектив серіалу розділився на два табори: Дар’я Мельникова була засуджена росіянами через те, що її чоловік виступив проти російської агресії. Подейкують, що і сама акторка на стороні України, але не наважується говорити про це відкрито. Виконавиці ролі Даші Васнецової та Пуговки також зайняли проукраїнську позицію, через що усі троє не отримали пропозицію взяти участь у новому сезоні серіалу. Таким чином на зйомках присутні лише Галина Сергіївна та Маша. Однак, продюсерів серіалу це аж ніяк не турбує. Однак, і один з екс-продюсерів шоу, а саме Роднянський, на даний момент активно підтримує українців.

Сам Сергій Мелконян веде закритий образ життя і жодним чином не виказав свою позицію по війні.

Популярне зараз

Схожі новини