Любов до Олега Винника не знає меж: стрижку повелителя вовчиць зробила його головна вовчиця, але це не Таюне

Фан-клуб Олега Винника один з найпотужніших в Україні. З повелителем вовчиць може конкурувати у цьому питанні хіба що сама Тіна Кароль. Кому ж зобов'язаний цим досягненням зірка?

Безумовно, у знаменитого українського виконавця Олега Винника неймовірна кількість фанаток не тільки на території України, але й далеко за її межами. Зірка підтримує зв’язок з шанувальниками та намагається ніколи не втрачати їхню довіру.

Фан-клуб Олега Винника

Куди зник з української естради Олег Винник
Валерія Барон повторила стрижку Олега Винника

У цьому йому допомагає голова фан-клубу Валерія Барон, яка не так давно навіть давала інтерв’ю для “Зіркового шляху”, де розповіла про те, як зараз живе повелитель вовчиць, чим займається та як проходить його лікування.

Звісно, як вірна фанатка артиста Валерія не втрачає довіри до нього, щиро за нього вболіває, хвилюється і готова його захищати публічно. Наприклад, в інтерв’ю вона заявила, що ті, хто критикував Олега з великою імовірністю пошкодують про сказане, коли він повернеться до України.

“Люди не всі все знають. І я б хотіла звернутися до всіх, що ніколи не засуджуйте людину, доки ви не знаєте всю інформацію до кінця… Коли він повернеться на велику сцену, а це, я впевнена, точно відбудеться і я точно знаю, що прийдуть на концерт, і мені цікаво, яким чином вони будуть дивитися йому в очі, ті хто міг засуджувати”

Валерія Барон повторила стрижку Олега Винника

Дуже цікавий нюанс полягає у тому, що Валерія настільки прониклася творчістю повелителя вовчиць, що навіть зовнішньо на нього схожа. Мова йде про зачіску голови фан-клубу артиста, яку вона не змінює роками. До речі, у Олега є багато фотографій зі своєю головною вовчицею.

Валерія Барон повторила стрижку Олега Винника
Валерія Барон повторила стрижку Олега Винника

Нагадуємо, що після 24 лютого Олег Винник зник з українського шоу-бізнесу. Виконавець декілька разів зробив публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, але його відсутність одразу ж помітили фанати.

Згодом з’явилася інформація, що артист знаходиться в Німеччині, яка пізніше підтвердилася. При цьому адвокат Олега наголосила, що він активно допомагає Україні фінансово та автомобілями. Також представники Олега Винника підтвердили, що в нього саме українське громадянство.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.