Арсен Мірзоян зробив Тоні Матвієнко бургер з української пампушки та вареної ковбаси: рівень “МастерШефу”

Арсен Мірзоян відомий український співак, який почав свій творчий шлях з найпопулярнішого талант-шоу "Голос країни", де й познайомився з Тонею.

Вже багато років вони разом живуть як родина та виховують спільну донечку Ніну, яку вони назвали на честь мами Тоні Ніни Митрофанівни. Тієї самої народної співачки України, чий голос просто ллється.

Родина Мірзояна і Матвієнко

Їхня історія палкого кохання почалась завдяки одночасній участі у шоу “Голос країни”. Щоправда, спочатку вони обидва не сподобалися одне одному. Тоня здавалася Мірзояну  зверхньою та неввічливою, а ось Арсен просто не сподобався співачці, без певних на те причин.

Та в якийсь момент Мірзоян почав підтримувати Тоню й вони стали між собою тісно спілкуватися, а згодом зрозуміли, що дуже покохали одне одного. І це пори те, що Арсен на той момент був одружений та виховував разом з дружиною двох синів. І на щастя, хлопці абсолютно нормально відреагували на вчинок батька, коли він вирішив піти з родини через сильні почуття до Тоні.

Власне, так і почалось кохання між ними, й оскільки Матвієнко жила з батьками, то й Арсен оселився там. Спочатку Ніна Митрофанівна не була в захваті від такого вчинку доньки, проте потім вона ближче пізнала Арсена й полюбила його як рідного сина.

Так і досі вони всі живуть разом, бо Антоніна вже повернулась з Британії, і родина знову разом. Звичайно що вони з Арсеном сумували одне за одним, тому чоловік навіть почав готувати для коханої.

Сторіс Тоні

Так, у своїй сторіс в соціальній мережі instagram, Тоня Матвієнко показала, як коханий чоловік готує до неї смачний бургер з українських пампушок та вареної ковбаси. Це виглядає дуже мило і видно турботу Мірзояна про кохану.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.