Дружина Романа Сасанчина повторила те, що зробила рік тому: забрала доньку і поїхала без чоловіка в Польщу

Дружина знаменитого українського вокаліста та переможця шоу "Голос країни" Романа Сасанчина Іванна показала, як проводить час з дочкою за кордоном.

Як відомо, після 24 лютого дружина переможця вокального шоу “Голос країни” Романа Сасанчина Іванна забрала маленьку дочку Елізабет, яка на той момент була зовсім крихітною та рушила до Польщі. Саме там зараз проживає сестра блогерки разом зі своїм чоловіком.

Дружина Романа Сасанчина забрала доньку і поїхала без чоловіка в Польщу

Період цієї поїздки був зовсім непростим, адже в якийсь момент преса трактувала слова Іванни про те, що їхньої сім’ї більше немає, як повідомлення про розлучення.

Дружина Романа Сасанчина повідомила про сварку та розставання з музикантом. Скріншот особистої сторінки блогерки

Але вже за декілька місяців Іванна повернулася разом з дочкою додому, возз’єдналася з коханим чоловіком, повідомила про налагодження стосунків і про рішення взяти церковний шлюб. Того ж року пара повінчалася.

Рівно через рік Іванна вирішила повторити свою поїздку до Польщі, але на даний момент не в якості біженки, а в якості гості, яку приймає її сестра.

Дружина Романа Сасанчина забрала доньку і поїхала без чоловіка в Польщу

Так, нещодавно блогерка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram ряд відеороликів, на яких показала, як проводить час без чоловіка за кордоном. Тим часом Роман здебільшого не ділиться контентом.

Втім, його дружина розповіла про їхні плани. Так, Іванна не збирається повертатися до Тернополя, де подружжя жило останні декілька років. Молоді люди одразу ж поїдуть до Києва, де на них чекає власна квартира.

Дружина Романа Сасанчина забрала доньку і поїхала без чоловіка в Польщу. Скріншоти особистої сторінки Іванни

Нагадуємо, що після перемоги пішов Роман отримав житло в столиці, однак квартира знаходилася у комплексі, який ще продовжував будуватися. Приміщення було не готово для в’їзду сім’ї. Тривалий час музикант займався ремонтом з метою продати квартиру і придбати іншу. Про це пара неодноразово повідомляла у своїх блогах.

Тож незабаром Іванна приїде разом зі своєю дочкою до нової домівки та покаже, як виглядає місце, яке вони обрали з чоловіком.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.