Настя Каменських подарувала повітряний поцілунок молодому чоловіку з шоу-бізнесу: Потап ризикує стати колишнім

Відома українська співачка Настя Каменських публічно привітала свого знаменитого колегу MELOVIN. Усі деталі події дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита українська співачка Настя Каменських має доволі багато друзів та товаришів серед представників українського шоу-бізнесу. Зірка славиться своєю доброзичливістю та вмінням розташовувати до себе людей.

Потап розсекретив автора пісень Каменських
Настя Каменських подарувала повітряний поцілунок молодому чоловіку

Деякі зі знайомств переросли майже у родичання, адже, наприклад, зі своїми сусідами Юрієм Горбуновим та Катериною Осадчою артистка має ледь не родинні зв’язки. Пов’язано це з тим, що її чоловік Потап похрестив сина зіркового подружжя Івана. Однак, попереду ще все життя і у артистки, можливо, ще з’явиться безліч нових рідних людей саме з кола багатих та знаменитих.

Настя Каменських подарувала повітряний поцілунок молодому чоловіку

Наприклад, нещодавно Настя Каменських вразила своїм ставленням до молодого виконавця, який виступає під псевдонімом МELOVON. Молода людина святкує день народження, і у зв’язку з цим Настя Каменських оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram його фото, а у дописі привітала його з цим святом.

Настя Каменських подарувала повітряний поцілунок молодому чоловіку

Варто відзначити, що також мало місце емодзі повітряного поцілунку. Однак, на ревнощі Потапа розраховувати не варто. Олексій неодноразово розповідав, що подібні речі у їхньому шлюбу діють на стосунки позитивно. Мовляв, Олексію подобається, коли його жінкою захоплюються інші, коли про неї мріють та фантазують.

Нагадуємо, декілька тижнів тому екс-підопічна Потапа Євгенія Горда заявила, що продюсер зраджував своїй дружині Насті. Досі ні співачка, ні її благовірний не прокоментували сказане. Сама Євгенія на даний момент знаходиться в Сполучених Штатах Америки.

Дівчина пояснила, що не говорила раніше раніше про пережите через страх перед продюсером, але тепер може про все розповісти вголос. Також жінка стверджує, що в неї є докази сказаного, але поки що вона їх не представила публіці. Існує велика імовірність того, що жінка притримує їх для великого інтерв’ю, адже цікавість до неї значно зросла після скандалу. Тим не менш, деякі користувачі схиляються до думки, що це добре спланований піар самим Потапом, адже зірки могли скласти новий контракт.

Схожі статті