Син Ксенії Мішиної Платон знаходить речі на вулиці та носить їх без сорому: цього разу шапка Nike

Крім того, що Мішина акторка, вона ще й мама вже доволі дорослого сина. Відомо, що вона завагітніла ще бувши студенткою, тоді вона перебувала у стосунках з одруженим чоловіком. Та після того, як вона дізналась, що чекає дитину, чоловік зник з її життя майже назавжди. Він зовсім не цікавився життям своєї дитини та екс-обраниці. Тому, Мішиній довелося виховувати свого сина самостійно. Звісно, що їй дуже сильно допомогли батьки, а сама дівчина в цей період активно працювала.

Мішина з сином

На диво, попри свою зайнятість Ксенія знаходила час на виховання дитини, і зараз вона має дуже гарні стосунки з Платоном. Вони спілкуються як друзі, хлопчик повністю довіряє своїй зірковій матусі. Так само і вона намагається бути з ним чесною й підтримувати його в усіх починаннях. Бо діти зараз розвиваються дуже швидко і їм цікаво багато чого. Тому треба встигати за змінами в житті своїх дітей, інакше можна щось проґавити, а потім не знайти спільну мову.

Та поки що у Мішиної немає проблем з довірою сина. Її можна назвати досить сучасною мамою, яка розуміє всі тренди та підтримує Платона у багатьох речах. Так, днями жінка показала у сторіс сина, який прийшов з вулиці з дуже цікавою знахідкою. Річ в тому, що він прийшов з капелюхом від фірми Nike, яку він знайшов просто вулиці. Ба більше, Платон планує її випрати та носити, адже це бренд.

Знахідка Платона

До речі це вже не перший випадок, адже нещодавно хлопець знайшов гаманець Balenciaga, і звісно, коли не знайшлося хазяїнів, Мішина залишила його собі. Напевно, це такий дивний дар у Платона. Але це достатньо цікаво, просто вулиць знаходити брендові речі, які коштують дійсно дорого.

Взагалі діти часто можуть відчувати везіння у якихось справах, і їх це просто наповнює енергією та щастям, бо це дійсно особливість.

Популярне зараз

Схожі новини