Злата Огнєвіч показала, як її кружляє в обіймах Євген Клопотенко: таки чутки про роман є правдою?

Злата Огнєвіч відома українська співачка, яка змогла завоювати серця мільйонів слухачів. А також артистка викликає неабиякий інтерес до її особистого та творчого життя.

Особисте життя Злати склалося не так гарно та успішно, як її творча кар’єра, адже у роботі співачкою Огнєвіч сама обирає свій шлях, а ось особисте не так легко дається, тому що спочатку потрібно знайти потрібну людину, з якою захочеться крокувати по життю. А для цього повинні зійтися погляди, звички, плани та багато чого іншого, адже душевний комфорт має бути між людьми на першому місці.

Злата Огнєвіч

Заради того, щоб знайти такого чоловіка та довіритися йому після своїх невдалих стосунків, Злата пішла на шоу “Холостячка”, де й намагалася знайти свою другу половинку, але й ця історія кохання не надто гарно закінчилася для співачки. Адже через деякий час після завершення проєкту у реальному житті стосунки між Огнєвіч та її обранцем Задворним не склалися. Й після цього жінка знову розчарувалась у чоловіках.

Проте вже багато часу пройшло і здається артистка вже готова до нових стосунків, але до таких, які будуть приносити їй лише щастя та гармонію, яка може зробити її щасливою. Та поки такого чоловіка співачка не зустріла. Але поки вона активно працює над новими проєктами з зірками-чоловіками, їй приписують романи з колегами.

Обійми Огнєвіч та Клопотенка

Наприклад, колись давно Євген Клопотенко написав коментар Златі Огнєвіч у соціальній мережі instagram, і з цих самих пір між ними підозрюють якісь романтичні іскри. І днями припущення шанувальників лише посилилися, оскільки Огнєвіч показала, як тепло вона зустрічається з Клопотенко та фактично літає у його обіймах.

Сторіс Злати

Виявляється вони довго не бачили одне одного й просто зустрілися на зйомках. Судячи з людей, яких Огнєвіч відмітила у сторіс, ці зйомки організували “Леви на джипах” та спеціально запросили Злату з Євгеном на один випуск. Тож, всі ці обійми просто радісна та довгоочікувана зустріч і не більше.

Схожі статті