Після розставання з Мішиною Еллерт набрав вагу за кордоном і показав, як виглядає: “Припинив згущенку їсти”

Знаменитий український гуморист та комік Олександр Еллерт показав, як став виглядати в еміграції та зізнався про набір ваги. Усі деталі в нашій статті.

Перед прийняттям рішення про еміграцію у житті знаменитого українського гумориста Олександра Еллерта сталося ряд змін. По-перше, чоловік розстався зі своєю коханою Ксенією Мішиною. Численні спроби відновити стосунки були невдалими, і врешті-решт артист наважився на кардинальні зміни.

А по-друге, в Україні його не тримала робота, адже у студії “Квартал 95” він не працював майже півроку. Коли Олександр вийшов на зв’язок з шанувальниками та повідомив про своє перебування в Сполучених Штатах Америки, фанати здебільшого схилялися до думки, що ця поїздка носить робочий характер, і незабаром Еллерт повернеться. Але якби не так! Минали тижні, але комік продовжував жити за океаном.

Олександр Еллерт набрав вагу за кордоном

Переможець Холостячки Олександр Еллерт офіційно безробітній
Катя Репяхова розповіла, що її маленький син досі не заговорив

Зараз зірка знаходиться в еміграції рівно рік. За цей час Олександр встиг створити свій YouTube-блог, в якому показує життя в Америці, а також спілкується з різними мешканцями країни, які діляться своїм особливим досвідом та можуть продемонструвати  різноманітність публіки там.

Олександр Еллерт набрав вагу за кордоном. Скріншоти особистої сторінки зірки

Також зірка наважився на зміни у зовнішності. Здебільшого мова йде про вагу, яку Олександр намагався набрати. Заради цього чоловік активно їв згущене молоко, яке до того ж обожнює.

Як з’ясувалося нещодавно, Еллерт вже набрав 6 кілограмів. Про це він повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Однак, мова йде не про зайву вагу, а скоріше про м’язи, адже чоловік активно тренується. Втім, зміна у тілі зовсім не відображається на обличчі артиста.

Нагадуємо, що не так давно Ксенія Мішина дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповіла, що Олександр знищував її морально. Артистка просить не асоціювати її з колишнім обранцем, а також не хоче відповідати на питання пов’язані з їхніми стосунками. Натомість Олександр повністю змінив свою лінію поведінки і також демонструє своє невдоволення згадками про акторку в публічному просторі.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.