Влад Міцкевич невдовзі після розлучення показав, як проводить час з невідомою дівчиною: швидко відійшов

Влад Міцкевич став досить відомою особистістю завдяки участі у "МастерШеф". До того ж ще й два рази, і оскільки він яскраво себе проявив, його запам'ятали глядачі.

Особисте життя Міцкевича досить цікаве, оскільки ще на восьмому сезоні проєкту він закрутив роман зі своєю колегою Елею, і ці стосунки трохи збили з пантелику шлях хлопця на кулінарному шоу. Але врешті решт пара разом дійшла до фіналу та обидва вони не пройшли до перемоги. На цьому сезоні Влад запам’ятався глядачам як досить інфантильний та запальний. Та й тоді йому було лише 23 роки.

Влад Міцкевич

А от уже в “Битві сезонів” Міцкевич прийшов одруженим чоловіком, який чекає на сина, тому його вже почали сприймати більш серйозно. Але Влад все ж таки не припинив швидко заводитися. І саме ця риса характеру не дала в черговий раз Міцкевичу стати переможцем.

Вже після закінчення сезону до Владислава стало більше уваги від глядачів, а особливо, від глядачок,

яким він був цікавий не лише як кулінар, а ще і як чоловік, навіть попри те, що він мав дружина та дитину. Але варто сказати, що шлюб Влада не проіснував довго і дитина не врятувала.

Офіційної інформації щодо розлучення Міцкевича немає, але він був голосним, бо його колишня дружина Наталя звинувачувала його у всіх гріхах. І після розлучення чоловік вирішив не вступати у відносини, а присвятити себе кар’єрі, і, як бачимо, у нього це вдало виходить.

Та днями чоловік несподівано показав, як він проводить час вдома з невідомою дівчиною. Обличчя він її звісно не показав, а от ноги на ліжку засвітив.

Сторіс Влада Міцкевича

Та не можна стверджувати, що у Влада новий роман, оскільки на цих історіях чоловік рекламував продукт, який є досить цікавим для пари. Тож, висновки робити зарано.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.