Як виглядає єдина дочка Гайтани? Крихітна красуня з незвичайним ім’ям та пишною кучерявою шевелюрою (ФОТО)

Зірка знаменитої української виконавці Гайтани вже зайшла, однак артистка не скаржиться на життя, яке побудувала після того як пішла з великої сцени.

Свого часу знаменита українська співачка Гайтана подавала великі надії і могла стати справжньою суперзіркою. Артистка плекала надії зробити джаз популярним, але усі композиції артистки так чи інакше лунали повсюди.

Як і будь-яка зірка Гайтана пройшла через публічні скандали, давала ексклюзивні інтерв’ю, ділилася неймовірними деталями особистого життя. Та коли у зірки з’явилася по-справжньому любляча та міцна родина, вона остаточно відійшла у тінь. Артистка здійснила свою мрію та народила донечку, яку назвала Сапфір-Ніколь.

Як виглядає єдина дочка Гайтани

Як виглядає єдина дочка Гайтани

У відвертому інтерв’ю Гайтана зізналася, що розпочати нове життя їй допомогло кохання. Із чоловіком, саунд-продюсером Олександром Смартом, їх поєднала музика. І саме від нього вона народила свою довгоочікувану спадкоємицю.

“Вперше ми зустрілися 25 років тому, це була якась зйомка, я був на заміні, грав у неї на гітарі, – згадує Олександр Смарт першу зустріч. – Вдруге ми зустрілися через багато років. Я жив у Америці, у Нью-Йорку. Приїхав до Києва на два тижні, у гості до мами”

Тоді співачці знадобилися послуги відомого саунд-продюсера, зав’язалося знайомство і згодом переросло у повноцінні та серйозні стосунки.

Як виглядає донька Гайтани
Як виглядає єдина дочка Гайтани

Варто відзначити, що за плечима у Гайтани також є досвід невдалих любовних стосунків. Раніше артистка перебувала у романі з Едуардом Клімом, який на той час був одруженим. Дана любовна історія не завершилася для артистки позитивно, і пізніше вона зізналася, що пошкодувала про свій вибір і винесла з пережитого цінний урок для себе.

Зараз Гайтана продовжує займатися музикою, є щасливою мамою та дружиною, і хоча не з’являється на екранах та світських тусовках, судячи з усього, почувається цілком щасливою. Натомість журналісти час від часу зв’язуються з виконавицею, цікавляться, як складається її життя та навіть приходять до артистки у гості. Гайтану досі люблять та пам’ятають в Україні, а тому є всі шанси, що вона повернеться в шоу-бізнес.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.