“Сама зробила лук та стрілу”: Оля Полякова показала нетипове заняття своєї молодшої доньки Аліси

Українська співачка з сильними вокальними даними Оля Полякова щаслива дружина бізнесмена Вадима Буряковського та мама двох прекрасних донечок. Показала, як проводить час з молодшою донькою.

Яскрава Суперблондинка українського шоу-бізнесу Оля Полякова часто показує своє життя у соціальних мережах та як любить відпочивати у вільний час. Ця жінка справжня запальничка, яка завжди знайде відповідь на образливі слова та хейт у свою адресу.

Неодноразово її старша донька Маша отримувала шквал невдоволення у своєму Instagram-блозі, але навчилася не реагувати на такі коментарі, а завзято йти до своєї цілі, як її зіркова матуся.

Молодша Аліса теж не відстає і зростає дуже впевненою, характерною й талановитою особистістю. Часто Полякова показує, як дівчинка дуже схоже вміє її пародіювати та демонструє звички мами в розмовах.

Оля Полякова з доньками

Відомо, що чоловік Олі, бізнесмен, який, так само як і дружина багато працює на благо родини. Познайомилися майбутні закохані на дні народження Вадима, де Полякова була запрошеним артистом і виступила зі своїми хітами.

Енергійна жінка відразу запала в його серце, тому поступово пара почала спілкуватися й просто товаришувати. Далі ці міцні та дружні взаємини переросли у родинний союз.

Оля Полякова з чоловіком та дітьми

Оля Полякова показала, як проводить час з молодшою донькою

У своїх Instagram-stories співачка продемонструвала, як з молодшою донькою Алісою вони проводять час на свіжому повітрі. Дівчинка зібрала власноруч лук та стрілу та почала цілитися до мішені.

“Сама зробила лук і стрілу. Може ти будеш для ЗСУ луки робити, щоб вони орків знищували?”, – зазначила Оля.

Оля Полякова показала, як проводить час з молодшою донькою Алісою

Схожі статті