Подруга Тіни Кароль Юлія Саніна ночує в аеропортах: в США життя не таке вже й солодке як в Україні

Знаменита українська співачка Юлія Саніна показала, як проходить її гастрольний тур та на що йде її команда, щоб дати концерти. Усі деталі в нашій статті.

Як відомо, велика кількість українських артистів після початку повномасштабної війни в Україні рушили у концертні тури. Благодійні виступи відбуваються по всьому світу і поки що артисти не припиняють працювати задля майбутньої перемоги України.

Юлія Саніна
Юлія Саніна показала, як ночує в аеропортах

Серед них і група HardKiss, яка також ділиться свіжими кадрами з робочих подорожей, зі сцени та закулісся. Однак, нещодавно Юлія Саніна вирішила нагадати своїм підписникам, як насправді виглядає її життя, коли вимикаються камери.

Юлія Саніна показала, як ночує в аеропортах

Так, зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram добірку фотографій, на яких показала, як ночувала в аеропортах, авіаперельоти, а також свою підготовку до виходу на сцену.

На публікацію відреагували не тільки фанати, але деякі зірки. Наприклад, Катерина Павленко Підкреслила, що мало хто підозрює скільки зусиль зірки насправді витрачають банально навіть на те, аби дістатися локації, де відбудеться виступ.

Юлія Саніна показала, як ночує в аеропортах

Нагадуємо, що декілька тижнів тому під час концерту в Лос-Анджелесі до Юлі Саніної приєдналася Тіна Кароль. Даного виступу у програмі не було, тому дует на пісню, яка пролунала зі сцени була справжньою несподіванкою для багатьох глядачів, що прийшли на концерт. Звісно, даний номер призвів справжній фурор і активно обговорювався пресою та в соціальних мережах.

Також Юлія Саніна не так давно з’явилася на обкладинці легендарного британського видання The Times. Читачі мали змогу побачити не лише фото зірки, а ще й її інтерв’ю.
На своїй сторінці в Instagram Саніна поділилася радісною новиною та показала обкладинку. Співачка також розповіла, який меседж намагалася донести в інтерв’ю.

Так, співачка заявила на весь світ, що спорт та культура не можуть бути поза політикою, і підвела думку до того, чому злочинці не можуть брати участь у Євробаченні. Позицію Юлії високо оцінили українці, які не приховували своєї гордості за виконавицю та її слова.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.