Молодіє на очах: 74-річна співачка Алла Пугачова перевершила Софію Ротару своїм зовнішнім виглядом (ФОТО)

Чимало людей по-справжньому бояться ставати старшими. Річ у тім, що свої дні народження вони асоціюють із втратою молодості, тож для декого це доволі болюча тема. На противагу таким людям, є ті, хто з кожним роком, наче вино, стають краще. Відповідно, вони гідно проходять цей шлях, демонструючи свою впевненість.

Якщо говорити про світ зірок, то на думку одразу спадає співачка Алла Пугачова. Кожна її поява на публіці та нове фото вражають прихильників її зовнішнім виглядом.

В 74 виглядає на 40 років

Російська співачка Алла Пугачова вкотре здивувала своїх прихильників своїм новим образом. Мова йде про світлину, яку оприлюднила племінниця чоловіка примадонни Максима Галкіна. На фото Аліна Галкіна красується в стильному білому образі. На противагу їй, Алла Борисівна віддала перевагу яскравим кольорам. Співачка вдягнула біло-жовту сукню із маленькими малюнками. Зверху свій лук вона доповнила жовтою сорочкою в вертикальну смужку.

Алла Пугачова разом із племіннецею Галкіна
Алла Пугачова разом із племіннецею Галкіна

В коментарях під постом прихильники закидали компліментами співачку, й акцентували увагу також на стильній зачісці Пугачової. На світлині примадонна показала стильну стрижку-каре, із прямим чубчиком.

А де зараз знаходиться Алла Пугачова?

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, співачка разом із маленькими дітьми та чоловіком Максимом Галкіним виїхали з росії. Вони публічно засудили злочини країни-агресорки, за що змушені покинути дім. Тепер зіркова сім’я проживає в Ізраїлі. Саме там запропонував шикарний будинок рідний брат Галкіна Дмитро.

Власне, в Ізраїлі проживає племінниця чоловіка Пугачової, яка опублікувала вищезгадану світлину.

Популярне зараз

Схожі новини