36-річна Анастасія Приходько вперше показала трьох дітей, молодший ще на руках: “Нанна, Гордій, Лука”

Бути батьками — це справжнє мистецтво. І це правда, потрібно докладати чималих зусиль для того, щоб виховати своїх дітей та збудувати з ними гарні відносини. Історія українського шоу-бізнесу знає чимало історій про те, як зіркові діти та батьки переставали спілкуватись внаслідок крупних скандалів, непорозумінь та суперечок. Втім, є ті, для кого діти стали справжніми друзями, гордістю та підтримкою.

Трапляється так, що зіркові батьки не виставляють назагал своїх дітей та їхнє особисте життя. Однак, коли вони наважуються це зробити, то серед прихильників виникає справжній резонанс.

Так сталося з українською співачкою Анастасією Приходько. Жінка вперше за довгий час показала своїх трьох дітей на публіці.

“Найбільше досягнення за 36 років”

На своїй сторінці в Instagram Анастасія Приходько опублікувала спільне фото з дітьми. На світлині поруч зі співачкою стоїть старша донька Нанна та середній син Гордій. На руках Приходько тримає ще зовсім маленького сина Луку.

Анастасія Приходько разом із дітьми
Анастасія Приходько разом із дітьми

Скоріш за все, це кадр із сімейної фотосесії, оскільки і мама, і діти одягнені в одному стилі. Підпискики жінки звернули увагу на те, що старші діти дуже схожі на Анастасію. Світлину співачка підписала, як “Моє найбільше досягненя за 36 років”.

Власне причиною публікації фото став 36 день народження Анастасії Приходько. Таким чином, вона продемонструвала, що діти — це найцінніше в її житті.

Втім, це ще не все. В наступній сторіс співачка поділилась із прихильниками текстом привітання зі святом від її доньки Нанни. Дівчинка намалювала портрет своєї мами та побажала їй щастя, здійснення мрій та багато грошей. Анастасію цей подарунок неабияк розчулив, і вона подякувала доньці за нього.

Подарунок Анастасії Приходько від доньки
Подарунок Анастасії Приходько від доньки

Коротко про співачку

Нагадаємо, що Анастасія Приходько — це українська співачка та заслужена артистка України. Свою популярність вона отримала завдяки участі про телепроекті “Фабрика зірок”. Крім того, жінка представляла росію на конкурсі “Євробачення” у 2009 році. Крім того, у 2016 році вона була учасницею національного відбору на “Євробачення” від України, але далі не пройшла.

Популярне зараз

Схожі новини