Знаменитий, надзвичайно вродливий та зовсім немолодий: що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару

Легендарна українська співачка Софія Ротару ніколи не розповідала зайвого пресі про своє особисте життя. За офіційною версією, у артистки був всього один чоловік.

Історію кохання Софії Ротару та Анатолія Євдокименко можна назвати легендарною. Співачка не втомлювалася її розповідати пресі та захоплювати шанувальників, які мріяли про таку саму любов. Однак, у біографії виконавиці є багато сторінок, які вона не розкрила для своїх фанатів, про що Софія Михайлівна навіть якось зізналася. Співачка поділилася думкою, що має велику кількість секретів, але буде готова поділитися з ними лише тоді, коли завершить сценічну кар’єру.

Що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару

Володимир Івасюк та Софія Ротару. Чорно-біле фото оброблене у кольорі

Наприклад, журналісти схиляються до думки, що Софія Михайлівна була заміжня не раз. Подейкують, що перед весіллям з Анатолієм Євдокименко Ротару встигла побувати у стосунках з іншим чоловіком. Ба більше, ходили плітки, що у пари навіть народилася дитина, яку Софія не поспішала показувати пресі.

Мова йде про Володимира Івасюка. У молоді роки музиканти активно співпрацювали і композитор буквально подарував безсмертні хіти для репертуару артистки. У зірок велика кількість спільних фотографій. Безумовно вони багато часу проводили разом і були близькими.

Що відомо про таємного чоловіка Володимира Івасюка

Ба більше, Софія Ротару з великою ніжністю згадує про чоловіка і так само як не забуває нагадати про річницю смерті свого благовірного, так і про річницю загибелі Володимира Івасюка. В якийсь момент артисти припинили близьке спілкування. Коли Івасюк помер, Софія Михайлівна була не поруч. Подейкували, що на виконавицю дуже чекали на похоронах, і вона дійсно хотіла там з’явитися. Тим не менш, фізично Софія Михайлівна не могла встигнути на церемонії прощання, адже знаходилася дуже далеко на гастролях.

Зараз Володимир Івасюк — легендарна та визначна постать в українській культурі. І за офіційною версією, Софії Михайлівні просто пощастило колись співпрацювати з майстром. Втім, існує її інша версія, за якою колись молода Ротару підкорила серце Івасюка, стала його дружиною, а потім пішла з його життя, побравшись з іншим.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.