Колишній чоловік Камалії Захур повернувся до неї після новини про розлучення: співачка не сяє від щастя

Найбагатша співачка України Камалія показала, як провела вільний час у сімейному колі на мусульманське свято. Чи є імовірність, що зіркове подружжя знову разом?

У квітні Камалія неймовірно здивувала своїх шанувальників раптовою заявою про те, що розлучається з чоловіком. Напередодні артистка дала інтерв’ю, в якому повідомила, що в них на все гаразд з чоловіком.

Чоловік Камалії Захур вразив зізнанням про стосунки з колишньою дружиною
Колишній чоловік Камалії Захур повернувся

Зірка зізналася, що у конфлікті Мохаммад Захур зайняв сторону своєї старшої дочки, чим сильно образив дружину. Однак фанати навіть подумати не могли, що насправді мова йде про закінчення багаторічної історії кохання.

Колишній чоловік Камалії Захур повернувся

При цьому артистка у своєму повідомленні на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram підкреслила, що вони продовжать з багатієм проводити разом час заради їхніх спільних дочок і будуть робити усе необхідне, щоб вони продовжували жити у повній сім’ї.

І хоча мережа неабияк засмутилася через отриману новину, деякі фанати скептично поставилися до даного зізнання. Так, частина користувачів схиляються до думки, що таким чином співачка вдалася до піару.

На даний момент родина живе окремо. Камалія знаходиться разом зі своєю матір’ю Інною Петрівною у київському палаці, а підприємець разом з дочками Арабеллою та Мірабеллою живе у будинку старшої дочки Тані. Камалія не може проживати разом з ними, адже знаходиться у конфлікті з падчеркою.

Тим не менш, на свята родина возз’єдналася, про що артистка дала знати у своєму мікроблозі. На кадрі Камалія, її чоловік Мохаммад Захур і двійнята сидять за спільним столом та посміхаються. Однак вигляд виконавиці зовсім не наштовхує на думку, що вона щаслива. Артистка здається виснаженою та розгубленою.

Нагадуємо, що у колишнього чоловіка Камалії Мохаммада є двоє дітей від попереднього шлюбу з росіянкою. У бізнесмена є доросла дочка Таня, яка на даний момент заміжня та вже виховує своїх дітей, а також син Арман, який до початку повномасштабної війни в Україні проживав поруч з батьком.

Після 24 лютого лише Камалія разом зі своєю матір’ю залишилася на батьківщині та продовжила боротися інформаційно за свою країну. Артистка втратила велику кількість своїх улюбленців — прекрасних скакунів з родослівною, а також була вимушена відправляти на реабілітацію тих коней, що пережили березневі події.

Схожі статті