Молода дружина Віктора Павліка показала свій розкішний маєток на тисячу кв метрів: як у Камалії і Полякової

Концертна директорка та блогерка Катерина Репяхова неодноразово зіштовхувалася зі звинуваченнями в мережі щодо її нещирості по відношенню до чоловіка Віктора Павліка. Мовляв, артист набагато старший за молоду дівчину, і скоріше за все вона переслідує корисні цілі.

Катя Репяхова показала всі свої машини
Молода дружина Віктора Павліка показала свій розкішний маєток на тисячу кв метрів

Втім, Катерина завжди демонструвала свою незалежність від думки оточуючих, а також неодноразово довела, що досить амбіційна і попри шлюб зі знаменитістю, може досягти всього сама.

Молода дружина Віктора Павліка показала будинок своєї сім’ї

Як нещодавно з’ясувалося родина красуні була доволі не бідною. Нещодавно Катерина відвідала своє рідне місто Дніпро та показала будинок, який побудувала її сім’я. В розкішному маєтку на 1000 квадратних метрів мала жити вся родина Каті.

Молода дружина Віктора Павліка показала будинок своєї сім’ї

Відповідні кадри з’явилися на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Однак, у дописі до фотографій дівчина зізналася, що на даний момент ця нерухомість її родині не належить. Що саме сталося і чому Репяхови віддали свій будинок невідомо.

“У цьому будинку повинна була жити вся наша велика родина. Його збудували мої тато і мама. Але, але… Він не наш. Цегла батько привіз із Прибалтики, а камінь – із Карпат. Тато все сам вигадував, кожну кімнату, вікно… 1000 квадратних метрів будинок”, – розповіла Репяхова.

Судячи з вигляду, маєток обжитий та має нових хазяїв. Тож Катерині залишалося лише подивитися на нього з вулиці та поділитися спогадами зі своїми підписниками.

Нагадуємо, що Віктор Франкович натомість народився у доволі бідній сім’ї і його творчий шлях був тернистим та непростим. Навіть зараз музикант не наважується назвати себе багатим, адже попри доволі високий рівень життя не може собі дозволити квартиру в центрі Києва, де б оселилася його сім’я.

Катерина та Віктор Франкович досі проживають в орендованій квартирі і накопичують фінанси для того, щоб придбати власну нерухомість.

Популярне зараз

Схожі новини