Як виглядає єдина онучка Софії Ротару: довгонога модель-поліглот з аристократичними рисами обличчя

Онучка Софії Ротару Соня Євдокименко нечасто з’являлася на українських екранах. І тим не менш, зіркова бабуся ніколи не ховала свою спадкоємицю від чужих очей.

Як виглядає єдина онучка Софії Ротару

Онучка Софії Ротару покинула США
Як виглядає єдина онучка Софії Ротару

Софія — молодша донька єдиного сина Софії Михайлівни Руслана. Красуня отримала блискучу освіту у Великобританії, розмовляє англійською, французькою, українською, російською. І хоча життя в Європі дало прекрасний старт для дівчини, вона прийняла рішення продовжувати йти до своєї мети вже в Сполучених Штатах Америки, куди переїхала декілька років тому.

Зараз Соня живе у Нью-Йорку разом зі своїм нареченим Денисом Жадановим. Євдокименко працює моделлю а також навчається у коледжі, де вивчає дизайн. Свого часу дівчина намагалася підкорити сцену і виконала декілька композиції, але шоу-бізнес їй не підійшов.

Сімейне фото Руслана Євдокименко з дружиною, дітьми та тещею
Сімейне фото Руслана Євдокименко з дружиною, дітьми та тещею

Також красуня активно веде власний мікроблог в соціальній мережі Instagram, де розповідає про життя за кордоном, ділиться своїми знаннями щодо краси а також тішить око професійними знімками на вулицях міста.

Тривалий час пліткували про імовірне весілля Соні з її бойфрендом Денисом, однак бабуся спростувала дану інформацію, заявивши, що її спадкоємиця занадто юна, щоб думати про заміжжя. Євдокименко часто відвідує Україну, здебільшого приїжджаючи у гості саме до Софії Михайлівни. Але після початку повномасштабної війни дівчина жодного разу не приїжджала в Київ. Візиту не було навіть після новини про те, що померла її бабуся Людмила.

Нагадуємо, що на початку повномасштабної війни в Україні родина Софії Ротару потрапила у гучний скандал у зв’язку зі спробою Руслана та Анатолія Євдокименко покинути країну незаконним чином. Чоловіків арештували під час перетину кордону на саморобному плоту. Наступного дня їх відпустили і до сьогодні невідомо, яке покарання вони отримали за порушення. Але Анатолію вдалося покинути Україну вже через декілька місяців про що він повідомив сам у своєму блозі.

Популярне зараз

Схожі новини