Новий коханий Ані Лорак не заморочується на рахунок вірності? Іспанець засвітився з іншою: зірка відреагувала

Новий бойфренд Ані Лорак Ісаак Віджраку вразив мережу свіжим фото та викликав багато запитань. Хто молода дівчина поряд з чоловіком і чому Лорак спокійно на це відреагувала?

Після того, як Ані Лорак відновила особисту сторінку в соціальній мережі Instagram та повернулася в інформаційний простір, вона неодноразово натякала, що перебуває в стосунках. Врешті-решт, через декілька місяців артистка оприлюднила у своєму мікроблозі спільну фотографію з новим обранцем. Мова йде про іспанського тренера з йоги Ісаака Віджраку, який надавав виконавиці приватні послуги.

Новий коханий Ані Лорак показав дочку

Пара познайомилася на Ібіці. Згодом між ними закрутився роман, який одразу ж обріс плітками та скандалами після того, як став публічним. Так, просто повідомляє, що насправді Кароліна зустрічається з одруженим чоловіком. Мовляв, у нього є дружина, яка знає про зіркову коханку і також діти.

Ані Лорак показала обручку
Новий коханий Ані Лорак показав дочку

Цікаво, що артистка дану інформацію ніяким чином не коментує. Тим не менш, пара демонструє єдність у думках та діях на публіку. Наприклад, Ісаак відреагував на ніщивний сюжет Богдана Беспалова про артистку, і навіть поспілкувався з ним, заявивши, що артистка просто хоче заробляти гроші, а під час розмови образив українців.

Іспанець вже побував у гостях артистки, але на даний момент пара не живе разом, зустрічаючись або в Іспанії, або на нейтральній території. Тим часом Ісаак встиг навіть заінтригувати публіку. Чоловік оприлюднив на особистій сторінці нову фотографію з молодою красунею, яку прийняли за його коханку. Насправді ж на кадрі його старша дочка.

У коментарях можна знайти реакцію Ані Лорак, яка залишила під публікацією емоцій. Втім, далеко не всі росіяни знають англійську мову, а тому почали розпитувати у чоловіка, як же Ані Лорак і хто ця таємнича молода жінка.

Новий коханий Ані Лорак показав дочку

Нагадуємо, колишній чоловік Ані Лорак позаминулого року зробив своїй дівчині пропозицію руки і серця і незабаром має одружитися. Через повномасштабну війну в Україні весілля пари очевидно було відкладено на невизначений термін. Пара багато подорожує, часто гостює в Туреччині і ніколи публічно не обговорює Кароліну.

Схожі статті