Наталя Могилевська показала, як займається боксом з персональним тренером: повторює за Огнєвіч

Наталя Могилевська народна артистка України, яка за всі роки своєї кар'єри змогла підкорити мільйонну аудиторію слухачів. Голос Наталі дійсно можна вважати унікальним, а творчість особливою.

Могилевська завжди була цікава людям не лише, як артистка, а  як просто людина та жінка. І звісно, Наталя слідкує за собою, оскільки вона є публічною особистістю. Хоча у Могилевської завжди були проблеми з вагою. То Наталя худне, то набирає, і це особливість організму. Але при цьому всьому жінка завжди мала неперевершений вигляд.

Наталя Могилевська опинилась в обіймах Гордона
Наталя Могилевська

За все своє життя вона встигла змінити безліч образів. Могилевська не боїться ризикувати та експериментувати, тому вона мала різний колір волосся, та його довжину, а також жінка загалом не боїться викликів. Оскільки вона має сильний та бойовий характер. Колись її життя було не простим, у Наталі навіть була охорона, оскільки у 90-ті для багатьох артистів були не найлегші часи.

Й у молодості та у дитинстві вона займалась спортом, і це зовсім не дивно, бо всі ми у юності активні, спортивні та готові на всі життєві виклики. Ну а вже потім, коли Могилевська почала активно розвиватися у кар’єрі, їй було зовсім не до спорту. Але танці в її житті були присутні. Адже це частина виступів, й до того ж вона брала участь у шоу “Танці з зірками”.

Могилевська займається боксом
Могилевська займається боксом

Але днями співачка показала, як колись займалась боксом, видно, що фото архівне, бо зараз у Наталі інша зачіска. Та все ж таки, Могилевська має досвід боксування, а це досить складний вид спорту, особливо для жінок. Проте досить багато жінок ним займаються.

Наприклад, навіть серед зірок вже є дві жінки, які займаються боксом, Наталя Могилевська та Злата Огнєвіч. Обидві співачки, але в додаток цікавляться й боксом.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.