Оксана Муха після зцілення від онкології відрощує волосся: тепер у переможниці “Голосу” стрижка Дана Балана

Ще за часів проєкту Оксані й Дану приписували романтичні стосунки, адже вони досить близько спілкувалися і Балан постійно підтримував свою фаворитку, адже бачив у ній справжній талант. Оскільки Муха прийшла на проєкт зі своїм стилем. Вона захотіла показати, що українська музика та культура ніколи й не вмирала. Її тембр голосу та манера виконання здивували багатьох, саме тому на проєкті до неї повернулися судді.

Після того, як Оксана перемогла, вона почала розвивати свою співочу кар’єру, їздила по містах України з концертами, які збирали повні зали. Муха дійсно має свій стиль, тому, її творчість вважається особливою та неповторною. І саме тому Дан Балан постійно підтримує Оксану та бажає їй лише успіхів у творчості,  готовий завжди їй допомогти та заспівати з нею.

Кар’єра Оксани складалася добре та успішно, але до одного моменту. Поки жінка не дізналась, що вона хвора на онкологію. Жінка почала швидко втомлюватися і не могла більше давати концерти, бо їй треба було лікуватися.

Спочатку Муха приховувала свою недугу, але потім, коли Оксана скасувала всі свої концерти, а також почала постійно ходити у пов’язках. Звісно її прихильники почали здогадуватися про те, що відбувається зі співачкою. Але сама вона довго не зізнавалася, та в один момент Муха написала цілий пост про свій шлях боротьби з раком. Жінці дуже пощастило, що вона одужала, бо онкологія дуже важка та коварна хвороба.

Ну а вже зараз співачка відновилась і відрощує волосся. Поки що в Оксани дуже коротка стрижка, але це тимчасово, волосся ще відросте і Муха повернеться до свого звичного образу.

Популярне зараз

Схожі новини