Колишня дружина Дзідзьо Славія показала, які розкішні букети отримує після розлучення: співак відреагував

Колишня дружина знаменитого українського виконавця Дзідзьо Ярослава Притула показала, що її не обходять увагою та любов'ю, а також отримала реакцію від колишнього чоловіка.

Чутки про розлучення Дзідзьо та Ярослави Хоми прогриміли гучно та дуже швидко. На початку 2021року артистка раптово почала давати інтерв’ю, в яких розповідала про все, що відбувалося у її сім’ї, коли Михайло знаходився поза кадром.

Дівчина мріяла про музичну кар’єру та міцну сім’ю, але врешті-решт усе закінчилося тим, що музикант публічно заявив про рішення розлучитися. Через декілька місяців пара реалізувала даний намір через суд. Ярослава не претендувала на майно свого чоловіка, який він придбав у шлюбі, а у якості відступних отримала розкішну квартиру на березі озера.

Дзідзьо та його колишня дружина Славія
Славія показала, які розкішні букети отримує після розлучення

Славія показала, які розкішні букети отримує після розлучення

Не пройшло і півроку, як стало відомо, що у Ярослави є бойфренд, та й Дзідзьо вже був не вільним. Тоді ж почала виходити інформація про те, що останні роки у їхньому союзі все було доволі непросто, і з великої імовірністю мав місце любовний трикутник або навіть чотирикутник.

Після розлучення у пари все налагодилося. Ярослава та Михайло підтримують зв’язок, час від часу спілкуються і навіть демонструють свою дружбу публічно. Наприклад, нещодавно Славія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram новий кадр, на якому постала з розкішним букетом квітів.

Дзідзьо одразу ж відреагував на фото, поставивши вподобайку. І як не дивно, але екс-подружжя демонструє доброзичливість та повагу одне одного.

Нагадуємо, що під час скандалу з розлученням пари постраждала і Ольга Цибульська, на яку шанувальники намагалися повісити провину за розлад у сім’ї виконавців. Тоді співачка публічно заявила, що не має до цього жодного відношення. Окрім цього, артистка запропонувала дружині свого кума написати для неї пісню, щоб вона могла втілити свою мрію і стати співачкою. Тоді дана пропозиція прозвучала доволі неоднозначно, і більшість глядачів сприйняла її как тонкий спосіб образити здібності Славії.

Втім, Ярослава не відреагувала на дані закиди, але в інтерв’ю припинила обговорювати колегу.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.