Чокер з шипами, зухвалий макіяж і косуха: донька Ольги Сумської Тоня Паперна кардинально змінила імідж

Неодноразово артистка України, з чіткою громадянською позицією отримувала гнівні коментарі за свою доньку Тоню, яка на відміну від матері, продовжує мовчати за повномасштабну війну, яку розпочала росія. Жінка продовжує радіти безтурботному життю, відвідує світські заходи й ні словом не обмовилася за події на Батьківщині.

Ольга Сумська усіляко виправдовувала свою доньку, мовляв, що та дійсно переживає за долю своєї країни, але насправді все не так, як їй хотілося в це вірити, адже факти говорять зовсім інше.

Тоня Паперна
Тоня Паперна

Паперна офіційно заміжня, разом з чоловіком-росіянином Володимиром Ягличем продовжують жити своєю сімейною буденністю в росії. Нещодавно закохана, подружня пара показалася публіці на прем’єрі серіалу режисера Федора Бондарчука, якого вважають путіністом. Таким чином, молоді люди підтримують творчість цієї “прекрасної” країни.

Зіркова матуся Паперної дуже переживає за все, що відбуваються навколо її старшої доньки. Сумська підтримує Україну й залишається проживати на рідній землі, водночас зазначила, що давно не бачила своїх онуків та саму Тоню.

Зміна іміджу Тоні Паперної

Дівчина любить гарно та розкішно виглядати. Цього разу представила публіці свій новий облік, який супроводжується дещо неординарним зовнішнім виглядом.

На новій світлині, яку опубліковувала у своєму Instagram-блозі, Тоня постала з яскравим макіяжем, який відразу підкреслює виразний погляд дівчини, чокером з шипами та чорною косухою. Такий образ може свідчити лише про кардинальні зміни та нинішній настрій, який захотілося передати через призму нестандартного вигляду.

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна кардинально змінила імідж

Варто пам’ятати, що наші дії завжди матимуть наслідки. Тоня Паперна зробила свій вибір й тому, навряд чи її чекає на повернення додому народ України.

Популярне зараз

Схожі новини