Надя Дорофєєва показала, як разом з Мішею Кацуріним готує романтичну вечерю: кулінари від Бога

Оскільки Надя є досить публічною особистістю, то багатьох її прихильників цікавить її особисте життя. А воно у Дорофєєвої досить бурхливе, і останній рік це яскраво продемонстрував. Адже минулого лютого після 10-років життя з Вовою Дантесом зіркова пара прийняла рішення розлучитися, оскільки їхні стосунки переросли себе. Та їхнє кохання перетворилося з романтичного на дружнє.

Кацурін і Дорофєєва га кухні
Кацурін і Дорофєєва на кухні

Але довго самотньою співачка не була, оскільки майже одразу вступила у стосунки з другом родини Михайлом Кацуріним. Спочатку стосунки Наді та Міші шокували всю країну, і до речі ця новина багатьох відволікла від війни та показала, що кохання живе й під кулями. Але через свої почуття одне до одного вони отримали на свою адресу багато хейту. Та варто сказати, що вони все витримали дуже гідно.

Звичайно було багато питань, на які Дорофєєва не збиралась відповідати, тому, разом з нареченим вони записали пісню, яка мала б дати відповідь на всі хвилюючі питання прихильників та хейтерів.

Та зараз парі все одно, що про них думають, адже Надія та Михайло активно демонструють свої стосунки, романтичні вечері, прогулянки та інше. Так, наприклад, днями Дорофєєва показала, як вони разом з Мішею готують романтичну вечерю.

Вечеря Наді та Міші
Вечеря Наді та Міші

Співачка змонтувала відео з етапами приготування риби та гарніру. Така вечеря точно не гірша за ресторанні справи, адже лосось неможливо приготувати несмачно. Тому, їжа їм точно сподобалась. А от спільний процес, як відомо, зближує людей, а особливо молоді пари, яким варто знаходити спільну мову та компроміси.

Популярне зараз

Схожі новини