Як виглядає знаменитий пасинок Наталії Сумської: кучерявий та синьоокий красень, який бігав за Надею Мейхер

Родина Хостікоєвих – ще одна знаменита акторська династія, яка подарувала театру не одну зірку. Ба більше, сімейство може похизуватися справжніми красенями, які розбили не одне жіноче серце.

Коли цей юнак вперше з’явився на широких екранах, дівчата буквально мріяли про нього. А сталося це під час трансляції новорічного мюзиклу Сорочинська ярмарка, у якому Георгій Хостікоєв зіграв головну роль. Саме тоді він отримав славу не в рамках України, на всьому пострадянському просторі, адже мюзикл мав шалений успіх. Чоловіку дістався персонаж Грицько, який був до безтями закоханий Параску (Надія Мейхер) і мріяв з нею одружитися.

Як виглядає знаменитий пасинок Наталії Сумської

Як виглядає знаменитий пасинок Наталії Сумської

Романтична зовнішність, яка так захоплює представниць жіночої статі та викликає у глядачів непідробний інтерес дозволила Георгію зіграти ще не одну роль героя-коханця. Не дивлячись на те, що Георгій є представником акторської династії, виріс він окремо від сім’ї. А вся справа в тому, що Анатолій Хостікоєв недовго пробув з його матір’ю Любов’ю Кубʼюк.  Незважаючи на те, що батьків об’єднував загальний побут і робота, сімейне життя закінчилося розлученням.

Для Анатолія Хостікоєва цей шлюб був не першим і не останнім, а ось Любов Іванівна більше не вийшла заміж. Вона змогла примиритися з тим, що колишній чоловік одружився з акторкою Наталією Сумською, і навіть виходила з ними на одну сцену у спільних спектаклях.

Як виглядає знаменитий пасинок Наталії Сумської

У новому шлюбі у Хостікоєва народився син В’ячеслав — так 1996 року Георгій обзавівся єдинокровним братом, який пішов батьківськими стопами і став актором. Але старший брат його випередив: поки В’ячеслав лише тільки мріяв про акторську кар’єру, Георгій вже підкорював сцену.

Окрім кіно і театру, Георгій також полюбляє музику, і займається нею доволі професійно. Втім, молоді роки позаду, і зараз пасинку Наталії Сумської вже 41 рік. Ролі закоханих молодиків чоловіку більше не світять, але натомість він став володарем зовнішності дуже знайомої глядачам, адже став копією свого батька. Додалося трохи брутальності та стриманості у виразі обличчя.

До речі, в особистому житті чоловік реалізувався, адже давно одружений.

Схожі статті