Худий юнак з густими бровами і чорним як смола волоссям: Сенічкін з Сніданку показав, як виглядав у юності

Знаменитий український телеведучий Руслан Сенічкін вперше показав, як виглядав у далекій юності та вразив неймовірними змінами у зовнішності.

Обличчя знаменитого телеведучого Руслана Сенічкін доволі знайоме кожному пересічному українцю. З ним глядач може побачитися майже кожного ранку у прямому ефірі на телеканалі 1+1. За час своєї роботи у ранкові програмі Руслан встиг завоювати абсолютно любов та довіру аудиторії. Разом з Людмилою Барбір, Нелею Шовкопляс та Єгором Гордєєвим йому вдалося створити неповторний тандем, який важко перевершити.

Людмила Барбір опинилась в обіймах Сенічкіна
Руслан Сенічкін показав, як виглядав у юності

Як і його колеги, Руслан не охоче говорить про особисте життя, але не приховує, що в ньому немає жінки, яка б полонила його серце. Дотепер Сенічкін абсолютно вільний і проживає холостяцьке життя.

Руслан Сенічкін показав, як виглядав у юності

Роками чоловік не зраджує своєму діловому стилю, не змінює зачіски, не знімає своїх окулярів, і навіть голиться однаково. Втім, нещодавно піар–менеджери “Сніданку з 1+1” вирішили показати їхнім фанатом, як Руслан виглядав у юності. Так, на офіційній сторінці ранкової програми в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, у якій Руслан постав доволі молодим і ще нікому невідомим.

Хлопець сфотографувався разом з рудим котом на тлі килиму, який висить на стіні. Руслан дуже худий, має пишні брови та чорні як смола кучері. У молодій людині важко впізнати знаменитого у майбутньому телеведучого, з яким буде прокидатися вранці уся країна. Звісно, даний матеріал прийшовся до смаку підписникам, які з великим задоволенням знайомляться з іншою частиною життя знаменитостей.

Нагадуємо, що Руслан Сенічкін жодного разу не був одружений і виріс у сім’ї з двома сестрами. Журналісту тривалий час приписували роман з колегою Людмилою Барбір, однак зірки наполягають на тому, що вони найкращі друзі, які змогли зберегти ніжні та міцні відносини крізь роки.

Після початку повномасштабної війни в Україні Руслан Сенічкін евакуювався і продовжував вести ефіри, не дивлячись ні на що. Компанію йому склав Єгор Гордєєв, а також до колективу до єднався Юрій Горбунов, який на той момент залишився без роботи.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.